Wpis z mikrobloga

TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 35/100

Na początku wielkie podziękowania dla @sorasill za grafikę na tło tagu, jest superowa! ()

KNORR NUDLE POMIDOROWE PIKANTNE GWARANTUJEMY DOSKONAŁY SMAK BEZ BARWNIKÓW

Były pomidorowe łagodne to teraz pikantne. Jak nie macie w sklepie pomidorowe pikantne a macie łagodne to weźcie łagodne i udwajacie że to pikantne, albo dajcie troche pieprzu, wyjdzie na to samo. pomidorowa wiadomo królowa niedziel, ale ja lubie i ma bardzo intensywny smak ta pomidorowa. za wiele więcej nie da się powiedzieć bo to po prostu pomidorowa jest, chociaż ja wole pomidorową z makaronem spiralkami i żeby gęsta była jak u babci

ocena ogólna, nie biore pod uwage osterosci bo musialbym dać -1/10, więc za smak daje 6, a nawet 7/10 bo pomidorową trzeba szanować zawsze pozdrawiam


#jedzzwykopem #gotujzwykopem #gotowanietomojapasja
R.....s - TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 35/100


Na po...

źródło: comment_16295428910Pv4HmsmTdCgnrGp0GPgi8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@RicardoMilos: Wiem, że pewnie ktoś proponował, ale zamawiaj tę plox:

https://panizupka.pl/pl/p/Ramen-2x-ostrzejszy-o-smaku-kurczaka-Nuclear-Fire-140g%2C-Samyang/43?gclid=CjwKCAjwyIKJBhBPEiwAu7zllxmgXzcPq19R3a1bsTVi0EerOQ7GpiFrkOIf6QOFNfYz03sUdyoYaBoCh74QAvD_BwE

Przyznam, że za pierwszym razem zrobiła na mnie wrażenie ostrością i jadłem ją na dwie raty, ale przy drugiej i trzeciej zupince (kupiłem sobie 5) wszamałem już w miarę szybko (choć i tak dużo wolniej niż normalną zupkę, no i wspomagałem się mlekiem).

Piecze dwa razy XD.
Wariner - @RicardoMilos: Wiem, że pewnie ktoś proponował, ale zamawiaj tę plox:

ht...

źródło: comment_16295444992Lnmv8N2BMfqCfwrLb8u1I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz