Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
Tuska nie znoszę jak rozwolnienia, ale pisać coś takiego w sytuacji, w której twój zleceniodawca tysiącom osób odmówił możliwości pożegnania bliskich w szpitalu, czy też gdy zakompleksiony karzeł z Żoliborza łaził po zamkniętych dla innych cmentarzach, do tego stosując tak podłą i prymitywną socjotechnikę, to trzeba być wybitnie obrzydliwą kreaturą medialną. To nie jest nawet poziom tabloidu. To jest poziom tych gównostron dla szurów typu calaprawda24.wordpress.pl

#bekazpisu #tusk #tvpis #neuropa #4konserwy
Pobierz Qba1996 - Tuska nie znoszę jak rozwolnienia, ale pisać coś takiego w sytuacji, w któr...
źródło: comment_1629538112LRyfQBSySQW2YQYD1Q5BFK.jpg
  • 13
@Qba1996: Ale i tak nie rozumiem artykułu. To przecież jakiś pracownik szpitala decyduje kto tam może wejść, a nie Tusk. Zresztą kolejne durnowate konwenanse - jaką różnicę w skali całego życia robi to czy ktoś będzie obecny obok kogoś na łożu śmierci? Jeszcze jak ludzie są świadomi to ma jakiś sens, ale nie rozumiałam pchania się i co gorsze - wpychania mnie za dzieciaka, do umierających krewnych, z którymi kontaktu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kreation: @Qba1996: treść sugeruje trochę, że Tusk został wpuszczony do szpitala żeby odwiedzić pacjenta (a pani męża nie mogła). Nie wiem po co była ta wizyta, ale dyrektor relacjonował ją tak:

pokazaliśmy parter szpitala i sprzęt, który posiadamy, oczywiście w reżimie sanitarnym. Nie było mowy o wejściu na oddziały szpitalne i spotkania z chorymi.

Do szpitali z zakazem odwiedzin wbrew pozorom można wejść, np. po odbiór wyników czy ustalić termin