Wpis z mikrobloga

@blunch Warte. Jeżeli nie korzystasz z THC na codzien to kup sobie jeden szocik i pozwól sobie na fajny relaks ;) wiadomo, że wszystko co spożywamy i reakcja na to to kwestia indywidualna ale myślę, że poczujesz efekt i będzie ci miło ;) ja polecam
@blunch: Zależy czego oczekujesz, jeśli cudu to odradzam. Ale jeśli chcesz przed snem się wyciszyć i mieć piękne ale i dziwne sny to polecam. Lepiej się wyśpisz, wstaniesz bardziej wypoczęty. Jedna wada, jeśli weźmiesz i nie położysz się spać, to może złapać cię migrena. Może ale nie musi, ja polecam w każdym razie a stosuje od czerwca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Palexpres: Problemy z sercem, mam od zawsze. Miewam ataki nadciśnienia, sam mój lekarz przyznał, że mogę to brać bo to mi krzywdy nie zrobi o ile nie przesadzę z ilością. Wszystko w umiarze, to logiczne. Nie chce ci robić złej reklamy bo to nie o to chodzi, po prostu na te trzy miesiące stosowania sytuacja miała miejsce dwa razy. Raz jak byłem zmęczony, to wziąłem i zamiast się położyć to gadałem
@Eskeel: Ogólnie na nadciśnienie dobre. Props dla lekarza! Natomiast faktycznie w większej ilości mógłbyś mieć lekkie palpitacje.
Jak masz akurat niskie ciśnienie to nie pij, bo jeszcze bardziej spadnie i mogą być dolegliwości: osłabienie, ból głowy itp.
I chooy z tym reklamowaniem :P Wiem, że produkty są legitne. Tylko cierpliwości się uczę :D
Zdrówka !