Wpis z mikrobloga

@BlackTabby hejo, mam syna półtora roku więc aktualnie wiem co to pobudki co chwilę. Od jakiegoś 7 miesiąca ciąży nie przespałam kilku godzin pod rząd. Ciągle się budzę, co chwilę trzeba robić mleko,.podać wodę, przykryć, zmienić pieluchę. W dodatku jestem z tym sama i nawet nie mam opcji, żeby ktoś inny wstał i zrobił to za mnie raz na jakiś czas.

Ten etap minie i będzie lepiej ;) trzeba czasu i dużo
  • Odpowiedz
@BlackTabby: to wszystko przejdzie, uwierz mi :D moja czterolatka przesypia całe noce od kiedy skończyła dwa latka, a też był hardcore w nocy. Za to teraz powtórka z rozrywki, bo na pokładzie mam czteromiesięczną córkę, która właśnie przechodzi regres snu () pozdrawiam cieplutko i życzę dużo cierpliwości :* sobie też zresztą :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlackTabby: phi ;p my z żoną nie przespaliśmy całej nocy od 9 miesięcy ;p i nie zapowiada się w najbliższym czasie na zmianę ;) - córka ma nieskończone pokłady energii
  • Odpowiedz
o kurva to rzeczywiscie samo szczęście się wylewa. Ciało i psychika kobiety uwalona, całe noce bez regeneracji, długie miesiące dojezdzania układu nerwowego żeby otrzymać w nagrodę uśmiech szczęśliwego purchlaka () to juz wybitnie trzeba nie mieć co robić w życiu żeby zorganizowac sobie taki #!$%@?. Cel nadrzedny reprodukcji wykonany, jeszcze tylko poda szklanę wody na starość i odhaczone xD
  • Odpowiedz
@BlackTabby: odpowiedziałem tylko na Twoje twierdzenie.

Polecam macierzyństwo każdemu kto się zastanawia


a ja polecam życie bez dzieci. Przynajmniej nie musisz później płakać na mirko jak ci ciężko.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackTabby jesteśmy rodzicami od 9ciu mies I wygląda to tak.
Po macierzyńskim partnerka wrocila do pracy robi od 4rano do 12 30 ja od 14 do 22 więc ja wstaje w nocy w jej dni robocze na szczęście mlody mnie nie przemęczą ostatnie kilka dni wstaje tylko o 7 na butle i spi do 11 od północy więc nawet moge sobie pograć jak zasnie
Zas kiedy ona ma wolne ja deklaruje ze
  • Odpowiedz