Wpis z mikrobloga

K***a ludzie od początku pandemii żyje jak niby nic, miałem styczność z wieloma ludźmi, którzy rzekomo chorowali na tego srovida 18, chodziłem do sklepów, pracowałem w zakładach gdzie robi 500+ ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdybym nie oglądał TV itp itd to nie wiedziałbym, ze jakaś pandemia jest xD. I c--j pale fajki, pije alko jak p------y i jestem zdrowy jak ryba, a przecież w takiej skali jaki jest podawany ten wirus to nie ma ch*ja we wsi, żeby mnie nie zaraził czy coś. Ja p------e, jak w telewizji powiedzą, że macie zjeść własne g---o dla bezpieczeństwa to też je zjecie? Piszę to, bo może ktoś z was ruszy tą swoją mała główeczką i dojdzie do wniosku, że coś tu nie gra, ale jak nie chceta dobrej rady to gnijta.

#szczepienia #koronawirus
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacek-puczkarski: ale jak w telewizji powiedzą, że nie wolno jeść gówna to Ty wtedy zjesz bo masz swój rozum. A prawda jest taka, że niech każdy robi co uważa. Osobiście olał bym już ograniczenia. Kto chce niech się szczepi, nosi maskę i trzyma dystans. Jeśli ktoś ma inne zdanie proszę bardzo. Kto umrze ten umrze a kto będzie żył będzie niech żyje po swojemu.
  • Odpowiedz