Wpis z mikrobloga

Wykopki jako ogół to naprawdę niezrównoważona, tępa masa ignorantów.

Jeszcze tydzień temu zdecydowana większość ( w tym ja) broniliśmy stacji TVN przed zakusami Państwa autorytarnego.
Dziś niepokojąco dużo popularność zyskują komentarze krytykujące, wręcz szmacące tę stacje, za to że piszą o uchodżcach jak o ludziach, a nie jak o najeźdźcach.
Mi osobiście również nie uśmiecha się wpuszczanie wszystkich jak leci. Ale do głowy by mi nie przyszło, aby krytykować prywatną stację, prywatny podmiot gospodarczy, zwłaszcza taki, który pisowski reżim chce przejąć.

Już nie wspomnę o tym, że jestem zwolennikiem wolności słowa i każdy może głosić opinię jaką chce.
Nie wspomnę również, że jestem zagorzałym wolnorynkowcem i tak jak piekarz może odmówić usługi osobom LGBT, tak TVN również może prowadzić swój biznes jak chce i może głosić narrację taką, jaką uważa za słuszną
#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #tvn #tvn24
  • 7
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: ziomek codziennie słusznie ciśniesz komuchów z tagu antykapitalizm , teraz mówisz jak jeden z nich. Skoro obaj jesteśmy gospodarczymi wolnościowcami, to przemilczamy, gdy prywatna podmiot gospodarczy działa według własnej polityki i nie do końca według naszej myśli ideologicznej.