Wpis z mikrobloga

Konfederacja uzależnia głosowanie za odwołaniem marszałek Elżbiety Witek od poparcia przez całą opozycję ustawy "Stop segregacji sanitarnej"

Czyli zakłamany pisowiec nie zostanie odwołany, bo MERYTORYCZNA OPOZYCJA ANTYSYSTEMOWA chroni swojego cichego koalicjanta pod przykrywką foliarstwa.
#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #konfederacja #4konserwy #sejm #polityka
Pobierz AerodynamicznyLechKaczynski - > Konfederacja uzależnia głosowanie za odwołaniem marsz...
źródło: comment_1629471453kJ2vdPk3gIczKvhk6OUOYu.jpg
  • 27
@merciless85:
XD jeszcze raz, zaraz to zrozumiesz, wierze w ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Konfa była przeciwna Witek od poczatku, więc dlaczego teraz jej nie chcą wywalić jak jest okazja?
2. Czyli mam rozumieć, że konfie bardziej zależy na uczuciach niż na aktualnych działaniach? Opozycja wyzywała ich od szurów, tak jak najbardziej, ale pis ich wyzywał od ruskich onucy, i blokował im wejscie na tvp która
@SirSherwood: > Konfa była przeciwna Witek od poczatku, więc dlaczego teraz jej nie chcą wywalić jak jest okazja?
Więc czemu nie negocjować warunków z resztą opozycji skoro jest okazja?

Czyli mam rozumieć, że konfie bardziej zależy na uczuciach niż na aktualnych działaniach?

Jak widać nie, bo chcą przy okazji przepchnąć część swoich postulatów.
Gimnastykuj się dalej xDD
Więc czemu nie negocjować warunków z resztą opozycji skoro jest okazja?


@merciless85: Niech negocjują, prosze bardzo, gdzieś pisałem, że nie mogą? Ale jak im nie wyjdzie to co wtedy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gimnastykuj się dalej


Ty się tu gimnastykujesz, ja tylko zwracam uwage, że konfa nie jest konsekwentna w swoich poglądach.