Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu było info o dziewczynie mieszkającej w Afganistanie, jaka to ona nie odważna, że się nie boi talibów i zostaje na miejscu. Był nawet o typ wpis: https://www.wykop.pl/wpis/59803183/pani-jagoda-dostaje-zlecenia-od-najwiekszych-polsk/212258005/#comment-212258005

Pani Jagoda dostaje zlecenia od największych polskich redakcji, dostaje międzynarodowe nagrody dziennikarskie, od tygodnia jej strzelają pod oknem, a ona dzielnie pracuje nad kolejnym tekstem i popija sobie kawę, za minutę mogą jej wjechać na chatę, ale ona ma to w dupie. Tymczasem śmierdzący wykolejeńcy #przegryw którzy boją się zagadać do koleżanki z pracy bredzą coś chadach i p0lkach. Nigdy nie będziecie mieć takich jaj jak ona eunuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mijają dosłownie 3 dni i pani Jagoda jest już w Polsce xD
Nawet mi was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #afera #neuropa #afganistan #bekazprawakow
imateapot - Kilka dni temu było info o dziewczynie mieszkającej w Afganistanie, jaka ...

źródło: comment_1629453904YDOa4TjPMhZvRnFnqZrgeW.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@imateapot: tak szczerze to czego ona się obawiała? Gwałtu? xD Nie wierze, że wygłodniały pastuch z jaskini pokusiłby się o gwałt na kimś o aparycji tatarskiego siodła.

Juleczka będzie już z polski skrzeczeć i agitować nt. praw kobiet. Ale wiecie - tak z daleka, żeby gówno z afgańskiego wentylatora jej nie opryskało XD
  • Odpowiedz
tak szczerze to czego ona się obawiała? Gwałtu? xD Nie wierze, że wygłodniały pastuch z jaskini pokusiłby się o gwałt na kimś o aparycji tatarskiego siodła.

Juleczka będzie już z polski skrzeczeć i agitować nt. praw kobiet. Ale wiecie - tak z daleka, żeby gówno z afgańskiego wentylatora jej nie opryskało XD


@mac4333: ja #!$%@?, takiego wylewu gówna nie widziałem na wykopie dawno
  • Odpowiedz
@imateapot wróciła do kraju, wczesniej pomagając wydostać się ludziom stamtąd. Zapakowała pierwszy samolot i ogarniała ludzi i sytuacje żeby zapełnić drugi. Wykonała mega dobrą robotę i serio, nie ma co jej umniejszać.
  • Odpowiedz
@mac4333: Ale wiesz że nie trzeba być pięknością i modelką, żeby zostać zgwałconą? Niskie, grube, brzydkie czy stare kobiety również są gwałcone.
A gwałt to nie jest kurna komplement.
  • Odpowiedz