Wpis z mikrobloga

y politykę wszędzis, nawet do swojego biznesu


@Sok_Mandarynkowy: Jakbym miał taką pizzerię to cena Pizzy hawajskiej wyglądałaby tak:
Pizza - 10 zł, podatki - 7 zł. Jakby cena szła w góre to z uzasadnieniem - "Na skutek podwyżki podatków "Nowy Ład" cena pizzy wzrasta o 2 zł".

Tak samo z wynagrodzeniem - pracownik byłby informowany, ze zarabia 3300, ale 1300 idzie na podatki.
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: Spoko, ale pocisk jest jeszcze w Konfederacje, z założenia wolnorynkową (której content dotyczy w większości gospodarki), a jej wyborcy to głównie ludzie młodzi, więc raczej średni pomysł z tym napisem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sok_Mandarynkowy: Napis debilny - Konfederacja jako jedyna sprzeciwiała się reformom PiSu. Sam napis "J---ć PiS" też debilny - gawiedź kojarzy tylko, że PiS przeciw aborcji i myśli, że pizzeria popiera aborcję, zupełnie nie rozumiejąc na czym polega szkodliwość lewicowych reform PiSu.

@pinkfloyd12: XDD
Sam głosowałem na konfe i jedyne gdzie się sprzeciwiali pisowi to nic nieznaczące głosowania.
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12: @Sok_Mandarynkowy : mi się nie podoba PiS pod względem społecznym i gospodarczym a konfederacja pod każdym prócz elementów wolnorynkowych ( ale nie w ich wykonaniu) i tyle, zgadzam się z właścicielem pizzeri xd też mnie nowy ład dotknie negatywnie ale to nie znaczy, że pobiegnę głosować na szurow, którzy moim finansom zaszkodzą jeszcze bardziej niż PiS xd już wolę trochę wyższy podatek niż wyjście z unii czy brak
  • Odpowiedz