Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@amantadeusz: pożyteczni idioci, tak wygląda wojna hybrydowa. Zamiast trzymać mordę na kłódkę i nie mieszać się, to oni działaj na rzecz Łukaszenki. Brawo.
  • Odpowiedz
@amantadeusz: "I want nationality" XDDDDDD a ja chce nowego mercedesa, osobisty odrzutowiec, visę do USA, darmowy transport po całym świecie bez dokumetów, nowe rolki i jeszcze frytki do tego. i państwo polskie musi to zrealizować bo inaczej jest napisze na nie źle na wykopie
  • Odpowiedz
@altruistyczny: Owszem. Człowiek, który nawet jeszcze nie przekroczył granicy, który nie zna ani słowa po polsku, w obcym nam języku drze mordę do pograniczników żądając obywatelstwa.

Oczywiście istnieje też możliwość, że nie rozumie angielskiego i przemytnicy nauczyli go kilku 'przydatnych' zwrotów, co też jest kuriozalne.

@CordellWalker: Tak dla ścisłości: ten pan operator jest posłem z partii razem, z Lewicy. Tak na przyszłość, gdybyś zastanawiał się co do wyborów politycznych:)
  • Odpowiedz
Białoruś specjalnie wysyła nielegalnych imigrantów, po to żeby Polska mogła ich zatrzymać na granicy, ale Lewica chce pokrzyżować te plany i przyjąć wszystkich na przekór spiskowi. Łukaszenka nie będzie zadowolony z zerwania współpracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xDDDDDD Konieczny jak zwykle z rakiem

Osoby które jasno deklarują, że chcą ochrony międzynarodowej

Bin laden jakby się tak zdeklarował, to też by go mieli przyjąć, według lewactwa? xD

Mamy osobę która próbuje przejść na polską stronę z rękami podniesionymi

No i? xD jakby miał np. pas Sahida (czy jak to się tam pisze) to ręce w górze nic nie dadzą xD

Groźby żadnej nie słyszałem, więc tu by się przydała jakaś
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to ze sracie się o tych uchodźców a oni w Polsce sobie nie poradzą i zaraz uciekną gdzieś ma zachód. W kraju gdzie nie szanuje się swoich, ma się szanować obcych? Przypomina mi to sytuacje z miasta z dawnych lat jak Cyganie się próbowali osiedlić. Zebrała się grupka ludzi i z drzwiami wchodzili do mieszkań i na butach tych ludzi wynosili. W Polsce nie szanujemy się na wzajem, sami uciekamy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amantadeusz: cymbał Konieczny myśli że latanie jak z owsikami w dupie po granicy wrogiego nam państwa to zabawa, do tego pie*oli niesamowite głupoty, poszczuć go tymi psami i wio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W 2015 mogłem się co najwyżej kłócić że PiS bardzo wyolbrzymia problem dla swoich korzyści, ale myślę że zauważałem też ówczesne błędy PO w tym aspekcie (o Kidawie nie mam najlepszego zdania). Zawsze byłem zwolennikiem - opcji owszem wpuścić, ale najpierw sprawdzić a nie wpuszczać jak leci.


@zirytowana_plaszczka: w 2015 roku to była też inna sprawa, bo to był kryzys UE, choć też wynikał z głupoty urzędników, zwłaszcza w Niemczech, którzy
  • Odpowiedz
@amantadeusz:

Strażnik Graniczny:

Przejdzie pan tutaj, dobrze? Bo teraz przechodzi pan na białoruską stronę. A to też jest nielegalne.


Maciej Konieczny:

Dobra, czyli teraz pan ze Straży Granicznej grozi mi, że wyrzuci mnie na Białoruś XDDDDDD


A potem te Ci kretyni z Lewicy dziwią się, dlaczego większość społeczeństwa nimi gardzi.
  • Odpowiedz