Wpis z mikrobloga

@amantadeusz: Jak chcą przestrzegac prawa, to niech idą przez odpowiednie punkty graniczne, bo według prawa (przynajmniej z tego co wiem), uchodźcy się tam muszą zarejestrować, a nie gdzieś w lesie.
Widze, że razemki koniecznie chcą, żeby PiS ponownie wygrał.
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Faktycznie, dawajta wincyj tych ludzi, żadnej kontroli. Świat się zmienia, klimat się zmienia, za jakieś 20 - 40 lat rzesze ludzi mogą emigrować z terenów które staną się niezdatne/trudne do życia (Polska też chyba słabo stoi jeśli chodzi o zasoby wody) i gdzie pójdą? Do Europy/USA. To nie będzie kilka, kilka tysięcy lecz miliony. Ciekawe co wtedy jeden Szczerba z drugim powie - też wszystkich wpuszczać? xD Sami się podkładają,
  • Odpowiedz
@amantadeusz: Nie, ja jestem pfff, raczej centrum w niektórych sprawach bardziej prawica, w innych bardziej lewica (np. aborcja tak, wpuszczanie imigrantów jak leci nie) Zależy też kto jak pojmuje prawicowość/lewicowość ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: W 2015 mogłem się co najwyżej kłócić że PiS bardzo wyolbrzymia problem dla swoich korzyści, ale myślę że zauważałem też ówczesne błędy PO w tym aspekcie (o Kidawie nie mam najlepszego zdania). Zawsze byłem zwolennikiem - opcji owszem wpuścić, ale najpierw sprawdzić a nie wpuszczać jak leci.
  • Odpowiedz