Wpis z mikrobloga

@kamiyama89: wiele osób pamięta go sprzed kilku lat, kiedy dużo się działo na streamach. jest ceniony przede wszystkim za swoją szczerość i styl bycia. teraz gdy ma swoją grupkę chłopaków z xayoo industries po prostu dobrze się to ogląda, jest tak luźno i przyjemnie. wielu osobom brakowało czegoś takiego na twitchu
  • Odpowiedz
  • 8
@kamiyama89 a kogo Ty uznajesz za błyskotliwego? No offence, po prostu chce znać opinie ludzi, którzy nie przepadają za Xayoo. Dla mnie jest top topów na Twitchu, nikt nie ma podjazdu.
  • Odpowiedz
@styxu szczerze to nie mam kogoś takiego, dziwi mnie po prostu ogrom popularności xayoo, na czym polega to że jest "top topów" na twitchu z czym się zgadzam bo w tym momencie nie ma popularniejszego streamera w Polsce. Natomiast za każdym razem gdy włączam jego stream, widzę przeciętnego pod każdym względem gościa, pewnie jestem już za stary.
  • Odpowiedz
@Decode: aktualnie tak, duży sentyment mam do niego i jego streamów. próbowałam oglądać innych streamerów, ale jakoś mi nie siadło i szybko się zniechęciłam, a ty?
  • Odpowiedz
@Decode: powiem, ci tak. miałam jedno podejście do lola, ale nie czuję by to było coś dla mnie. jeszcze wygląda mi on tak skomplikowanie, że nie zachęca ani trochę. pewnie i tak znudziło by mi się po dwóch dniach. raczej wolę takie fabularne gierki
  • Odpowiedz
@Varmyla Czyli w jakie gierki pykasz? Ja w dead by daylight i minecraft xd

Tak w ogole - jestem w szoku. Taki fan ksaja i nie gra w lola xD
On chyba tylko gra w lola, czy nie?
Kojarze go tylko z tego kontentu. No i obrazanie disa. Na tym sie konczy mona wiedza
  • Odpowiedz