Wpis z mikrobloga

Przyszedł nowy brygadzista do mojego Januszexu, taki młody 22 lata po jakiejś szkole u Hansa i coś tam szprecha, że kaski na głowę, tu zrób tak, tam inaczej i wydziera swoją szwabską gębę na bogu ducha winnych areczków. Jako jeden z najdłużej wegetujących tu podludzi dostałem od tego młodego ambitnego obersturmbannführerha zjebe, że nie przestrzegam bhp, bo nie zamknąłem szyby w firmowym busie i ktoś może ukraść firmowe dokumenty. #!$%@? hitlersyn zgłosił to szefowi, oj nie polubimy się z Helmutem.
#przegryw #januszex
  • 10
  • Odpowiedz
  • 19
@Mietowaherbata94 zaraz a czy on od tego nie jest. Ja rozumiem że na kolegów się nie donosi w pracy ale on jest w zasadzie Twoim szefem a nie kolega z pracy. Jakby nie wjechał z buta na stanowisko to przy jego wieku każdy by go miał w dupie. Nie musicie się z nim lubić. Z czymś będzie problem to szef przyjdzie najpierw do niego.
  • Odpowiedz
@Mietowaherbata94 zaraz a czy on od tego nie jest. Ja rozumiem że na kolegów się nie donosi w pracy ale on jest w zasadzie Twoim szefem a nie kolega z pracy. Jakby nie wjechał z buta na stanowisko to przy jego wieku każdy by go miał w dupie. Nie musicie się z nim lubić. Z czymś będzie problem to szef przyjdzie najpierw do niego.


@nawri: A potem płacz bo
  • Odpowiedz