Wpis z mikrobloga

wolę wykop ze ślepą moderacją


@greedy_critic: nie jest ślepa, jest upośledzona ale nie na wzroku. Jest za to po redditowemu stronnicza i po wykopowemu nieprofesjonalna i reaguje jak 12 latka (mówię o wołku zbożowym) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na reddicie połowa subredditów nie pozwala na zdanie inne od większości, leci ban bez zbędnych tłumaczeń.


@Pierogies: Natomiast Wykop to jeden subreddit, w zwiazku z tym jak rozwiazane sa tagi. Tu nie da sie prowadzic specjalistycznych watkow, bo przyjdzie zaraz ktos z zewnatrz i zakrzyczy. Sam nie mam problemu ze znalezieniem jakosciowych subredditow. Czasem napisze cos mocno kontrowersyjnego, to nie odczuwam stronniczosci, o ile to mocno ogarniety subreddit.
@Pierogies: Jak się udzielasz na politycznych czy jakichś lokalnych to tak jest xD A jeśli jesteś na jakimś z pozoru neutralnym i mimo wszystko jest moderowany #!$%@? (powiedzmy na subku o jakiejś grze moderacja liże dupsko twórcom) to niemal zawsze jest wersja uncensored. Na każde popularne zainteresowanie przypada co najmniej kilka dobrych subków, i na pewno któryś jest dobrze moderowany. Ja mam to szczęście że tam gdzie siedzę nie da się