Wpis z mikrobloga

w jaki sposob gwalty niby maja odniesienie do ewolucji?xd


@Olivederia: No nie wiem, chęć zaspokojoenia swoich potrzeb, które są trudne w normalnych warunkach gdzie trzeba zdobyć samice?? ¯\_(ツ)_/¯

Nadal nie uważam jednak, że daje to komuś prawo do hodowania w sobie nienawiści.


@puddin: Jak mówiłem, jakbyś była na naszym miejscu - byłą byś taka sama. Frustracja by cię w końcu zpechneła na te tory.

Nadal też jestem zdania, że póki
@Pralko-suszarka: Podejdźmy do tego od drugiej strony. Kobiety odrzucają tak wielu mężczyzn, bo tak wielu mężczyzn o nie zabiega. Konkurencja jest ogromna. Internet nie ułatwia sprawy.
Ale wyobraź sobie, że pewnego dnia przegrywy czy spermiarze w tym kraju postanawiają wywalić tindera, badoo i inne aplikacje do poznawania ludzi, przestają pisać komentarze wychwalające urodę każdej, nawet najbrzydszej kobiety i robią sobie detoks od nieustannego zabiegania o względy płci przeciwnej.
Myślisz, że jakby
przestają pisać komentarze wychwalające urodę każdej


@puddin: Przegryw to w wielu przypadkach nie sa spermiarze i predzej wyzwie laske niż zacznie chwalić jej urodę, a jeśli będzie chwalić jej urodę, to w zaciszu swojej piwnicy a nie publicznie.

Ale wyobraź sobie, że pewnego dnia przegrywy czy spermiarze w tym kraju postanawiają wywalić tindera, badoo i inne aplikacje do poznawania ludzi


@puddin: A czemu przegrywy?? Jestem za tym by sperzmiarzy wywalić
@konopiapolska: to nie jest normalna figura u młodej osoby, nie zakłamuj rzeczywistości. To tyłek, jakby cierpiala na zanik mięśni, albo była przez rok unieruchomiona w kaftanie bezpieczeństwa. Nie chodzi o cellulit, ale o ten kompletny brak mięśni pośladków i uda, wyglada, jakby miała się zaraz przewrócić, albo jakby nie była w stanie przejść na pieszo nawet 5km. Nie wyobrażam sobie, by któraś z naszych babek pracujących w polu miała takie bezdupie.
Z jednej strony nienawidza kobiet. Z drugiej sami by taka chcieli.


@Olivederia: A kto by nie chcia? Jakby kobiety były przegrywami, miałybyście takie same pokłady nienawiści.

tak sie sklada ze na typowego polaka laska z zagranicy nawet nie splunie.


@Olivederia: No tak, bo to polak, podcywilizacja etc. Dlatego nigdy się nie przyznawać do swojej narodowości.