Wpis z mikrobloga

@OscarDeLaRenta: Tego się spodziewalem, raczej wątpliwe dostać puig z takich sklepów które tak dużo sprzedają, dostałem je i tak w giga cenie 230 zł, chodzi mi o to czy loreal maja taki atomizer?? Bo w sklepie tez były loreal ale był bez zatyczki atomizer
  • Odpowiedz
@Boruciak323: VUI od PUIG, to raczej koło czterech stówek szykuj. Od razu Ci zwrócę uwagę, że L'Oreal wychodził też we flakonie takim samym jak PUIG (bez tych kolców na szyjce), ale można od razu poznać po spodzie flakonu. PUIG ma grawerowane napisy a L'Oreal naklejke
  • Odpowiedz
@Jaroslaw_Keller: Widziałem właśnie na olx i to z ubytkiem za 400, ja dostałem te za 230 wiec nie przeszkadza mi loreal, sądziłem ze znowu była reformulacja w 2021 po tych kolcach.. czyli możliwe, ze w sklepie tez był loreal tester skoro mówisz ze bez kolców tez były , trzymał się 10 h , dzięki
  • Odpowiedz
@pionas1337: Chyba to samo co wąchałem w sklepie, końcówka zapachu słodka, czekoladowa, w sklepowym koniec był trochę cichszy, może się wtedy nawąchalem bo miałem na jednej dhI a na drugiej vui i mi węch szwankował
  • Odpowiedz