Wpis z mikrobloga

Obejrzałam odcinek extra na player i moje wnioski:
1. kompletnie się nie spodziewałam, że odpadnie Linda. Robercio, który każdej kobiecie wytyka wady spotyka taką w której nic nie może znaleźć i stwierdza, że to dla niego za dużo bo jest za kryształowa xD no ja pierd przepraszam ale tylko ta emotka jest to w stanie skomentować.
2. Nie wiem o co chodzi z tą Agatą ale jest mega dziwna, zadaje pytania ale na skierowane w swoją stronę nie odpowiada jakby pracowała w wywiadzie i musiała strzec jakiś tajnych danych. Dziwna i nie kumam tego zainteresowania
3. Nie mogę się nadziwić jak to z człowieka potrafi wyjść prawdziwa natura, zarówno Aśka jak i Patrycja pokazały jakie są naprawdę i żadna dobrze nie wypada. Ciekawe co sobie myślą jak to oglądają bo wizerunek sobie stworzyły tragiczny.
4. Robercio ma takie ego i przekonanie o swojej zajebistości, że jakby mógł to by świecił poświatą. No niestety Robert, zachowujesz się jak burak w większości sytuacji i te laski okazują ci zainteresowanie wyłącznie dlatego, że są w tv show :D
#40kontra20
  • 16
@Saxum23: Moim zdaniem wszystkie argumenty ryżego na temat dziewczyn są zupełnie z tyłka. Oglądając to w tv znalałabym 10x więcej wad i zalet każdej z nich, a on wymyśla jakieś absurdy typu "jesteś zbyt kryształowa", "po raz sesnansy nie jestem pewien twoich uczuć" albo "galopujesz z uczuciami i co myślisz, ze facet będzie się domyślał" (to ostatni to dziś do Marty, najgłupszy tekst kochanka ever, czyli od 2 minut XD).
@caramilla: a ja jakoś nadal uważam, że Linda najbardziej „leżała” ryżemu, ale nie produkcji. Jeżeli cos ma z tych relacji i znajomosci programowych być, to będzie poza kamerami. I uważam, że największe prawdopodobieństwo w nawiązaniu z Rudym fajnych i stałych relacji ( niekoniecznie miłość ) ma Linda, Agata i ewentualnie Beata. U Bartka po programie nie wróżę przyszłości z Patrycja. Z Agatą tez go nie bardzo widzę, bo Agata pasuje mi
@Dewasta: tak wiem, ale co ona może ocenić z perspektywy kilku dni? Jedynie aspekty wizualne póki co u niej wchodzą w grę, powoli docierają do niej realia życia w haremach i zauważa panujące tam układy. Ma na tyle rozsądku i dumy, że nie chce wpychać sie między wódkę a zakąskę, a sam fakt zaangażowania Bartka w relacje z Patrycja, której Agata nie darzy sympatią, pewnie skreśla tez u niej Bartka z
@caramilla: Jak lektor powiedział „panowie powiedzieli wady podczas tego przegrupowania” czy coś w tym stylu i na moje oko to chyba każdy z nich miał w scenariuszu powiedzieć o wadach. A weź z znajdź tu wady osób z którymi kręcisz… i stad chyba takie z dupy sformułowania jak „zbyt kryształowa”
@rysownik: "Marta nie zawsze piękne oczy i słoneczny uśmiech załatwiąją sprawę. Galopujesz z uczuciami i tak 50% i co myślisz, ze facet będzie się domyślał co ma zrobić? To nie do końca jest chyba fajne". Generalnie powiedział to w taki sposób, że myślałam, że Marta mu jebnie za przeproszeniem. Minę miała nietęgą :D
Saxum23 - @rysownik: "Marta nie zawsze piękne oczy i słoneczny uśmiech załatwiąją spr...

źródło: comment_1629318407zzRFSRlmW9V6x7orSZwNim.jpg

Pobierz