Wpis z mikrobloga

@ChareimUu: @Rain_: @Psychopathy_Red: @obuniem: @42315: @ChichyKun:
Ja niby tez dorosly chlop, ale bylem tak zesrany ze chcialem jak najszybciej stamtad wyfrunac a w szczegolnosci po bliskim spotkaniu z tym jegomosciem co stal na koncu tego tunelu xD Tak obsralem galoty ze po prostu od niego ucieklem i polecialem drabinka do gory ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dopiero
  • Odpowiedz
@zt_im: Zalezy tez o jakich kodach/czitach mowimy, jezeli o takich ktore przyspieszaja nam gre tj. wlasnie fast travel to luz, ale godmode czy cos tego typu to juz imo lipa
  • Odpowiedz
@methhod: ja starego pijanego na koncu tunelu to granatami obrzuciłem XDDDD a w ogole to najpierw wyszedlem i r--------m wszystkich zolnierzy w tej bazie na powierzchni, dopiero potem sie wrocilem
  • Odpowiedz
@DrEisLodreip: No wlasnie powiem ci ze zrobilem tak jak mircy kazali, czyli na pierwszy grac bez modow ewentualnie cos co poprawia bugi. No i pobralem cos takiego, jest fajnie poza tym ze mi duzo dialogow ucina bo sa poucinane typu itemdialogd--a_bug i nie wiem wiedzialbym o co chodzi gdyby nie lektor xD Takze modziki dopiero po pierwszym przejsciu ()
  • Odpowiedz
@methhod: mi sprawa przyjemność tylko jak jestem w grze nieśmiertelny/niezniszczalny, zaczynam z np. 30lvl, mam ogromną lub nieskończoną ilość pieniędzy/surowców/składników.
Nudzi mnie jak trzeba zaczynać z niczym, męczyć się, powtarzać jedno i to samo, ukrywać się przed przeszkodami od NPC które ma nieskończoną ilość amunicji...
Wole wczuć się jak typowy bohater amerykańskiego filmu akcji.
Przykład: GTA 5 bez Enhanced Native Trainer jest dla mnie bezwartościową grą i tylko ten ENT
  • Odpowiedz
@Eskim0s: A nie miales nigdy tak ze przeszedlbys gre bez ulatwien? Ja sobie nie wyobrazam zeby biegac od razu z 30 levelem, full eq czy cokolwiek takiego, bo z tego czerpie przyjemnosc tj. odkrywanie jak zrobic nowy item, odkryc nowa mape gdzie mobki sa dla mnie za ciezkie, albo kupienie samochodu na ktory mnie nie stac i dazenie do tego zeby sobie na niego zarobic xD Ale spoko, szanuje
  • Odpowiedz
@methhod jeszcze tylko lab x16, x18, spotkanie z olbrzymem, z niezidentyfikowanymi mutantami ( takie coś z łapami w kapturze co zabiera ci b--ń ), nagle pikajace pda z 1 osoby do 30+ bo monolit sie zleciał, snorki w nocy,
  • Odpowiedz
@methhod:

Mnie irytuję właśnie to

odkrywanie jak zrobic nowy item

Odkrywanie jest okej, ale zbieranie wszystkich składników mnie nudzi i tak np. w Skyrim i serii Fallout wpierw wpisałem sobie do ekwipunku wszystkie składniki
  • Odpowiedz
Jak jest się już dorosłym to brakuje czasu i robi się wszytsko żeby pchnąć fabułe jak najmniejszym kosztem grindu


@zt_im: to już bym chyba wolał obejrzeć fabułę na youtube niż cisnąć na jakimś godmodzie. Tym się różni gra od filmu, że mam jakąś satysfakcję z jej ukończenia. Kody/easy mode mi tego nie dają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PurCzysty Przeszłam 3 części, ściągnęłam Stalker Anomaly. Grałam przez prawie 2 tygodnie i nagle na lokacji czystego nieba komp się wysypał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od tamtego momentu co chwilę się wiesza i uruchamia ponownie,nawet na przeglądarce ()
  • Odpowiedz