Wpis z mikrobloga

Mirosławy jestem w rozterce. Od maja leciałem redukcje na poziomie 2200 kcal ( wszystko skrupulatnie liczone w fitatu) 31 lat, 183 wzrostu. Zredukowałem z 82,6 kg do 75.6 kg - stan na zdjęciu. Wróciłem właśnie z urlopu i stoję przed wyborem. Czy pociągnąć redukcję jeszcze trochę czy zacząć dodawać kalorie. Chciałbym również zmienić plan bo leciałem systemem FBW na palę 8-12 powtórzeń 3 serie 3 razu w tygodniu. Przydałoby się porządny plan z progresja. Pasowałoby mi coś 3-4 razy w tygodniu i żeby treningi nie były zbyt długie. Jakieś porady? Bo im więcej czytam tym mniej wiem.
#silownia #mikrokoksy
Kuba_prezes - Mirosławy jestem w rozterce. Od maja leciałem redukcje na poziomie 2200...

źródło: comment_1629302775AZfqcUIIPdr7OCiPDqqK7N.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuba_prezes: tu nie ma co redukować tu trzeba #!$%@?ć

możesz sobie wziąć jeden z takich planów od mleka https://www.youtube.com/watch?v=DF33Jk5Ce4s

a progresja no to zapisuj ile robiłeś, za tydzień zrób powtórzenie czy dwa więcej, za dwa tygodnie jeszcze jedno więcej, za kolejny cofnij się do poprzednich powtórzeń ale dodaj 2,5kg, albo dodaj serie

tzn progresować możesz dodając serie/powtórzenia/obciążenie, co będzie najlepsze w danym momencie to już sam sobie ustalaj
  • Odpowiedz