Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Byłem już właściwie zdecydowany na OLED LGC1, ale jak się przeprowadziłem zacząłem mieć wątpliwości: dość jasny salon, duże okna, może.sie rozejrzeć za jakimś premium LCDekiem? Fajny HDR , jaśniejszy obraz... Wybór padł na nowego Sony z serii X90J, ale cholera ten TCL C825 z miniledami też kusi.... Jakieś opinie?

1. TV będzie używany przez rodzinkę w dzień i rodziców wieczorem.
2. Streamingi i Xbox
3. 55'
4. Cena najlepiej poniżej 7k, z bólem serca mogę przekroczyć.

#telewizory #iptv #netflix #oled #miniled #hdr #kiciochpyta #pytanie #lg #sony #xboxone #xbox #xboxseriesx #tcl
qjava - Byłem już właściwie zdecydowany na OLED LGC1, ale jak się przeprowadziłem zac...

źródło: comment_1629279846KqYM83a1t6pxCoskOSbGaH.jpg

Pobierz
  • 16
@qjava: Zobacz sobie OLEDy CX/BX są bardzo dobre, jasność w zupełności wystaraczjąca. Ja mam w ciemniejszym pomieszczeniu moi rodzice w jaśniejszym i daję radę nawet w jasny słoneczny dzień. Nie ma sensu dopłacać do C1 bo różnice w cenie są za duże w stosunku do możliwości. Kolejna rzecz to przemyśl 65cali, nie wiem ile masz do TV ale ja chciałem 55 i się cieszę że posłuchałem sprzedawcy w sklepie że lepiej
@qjava: A i dla mnie tylko OLED - jakość czerni, kontrasty, jakość obrazu w filmach nawet z netflixa jest kosmicznie lepsze. HDR mi jasność w moim BX wystarcza - nawet wieczorami/nocą za mocno w oczy świeci więc nie wyobrażam sobie tego w mocniejszej wersji.
@qjava: co do tcl. Byłem napalony na niego pół roku. Co prawda na c715 .czytałem wszystko. Pytałem się w wiadomościach prywatnych użytkowników tego tv. W sumie: nie chcialem być beta testerem ich softu. Kupiłem co innego bez andka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VeryApe: ogólnie mega!
1. Rozmiar robi na mnie wrażenie po przesiadce z 40' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Czarny jest niesamowity.
3. Pierwszy raz zaznałem HDRu
4. Płynność w grach (Xbox one X) WOW!!

Wady:
1. Czarny ( czasem nie wiem czy TV wyłączony czy to tylko ściemnienie między scenami);-)
2. Mam wrażenie, że nie obejdzie się bez kalibracji, mam wrażenie , że dużo tracę. ;)