Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 70
578 096 + 117 + 111 + 98 + 31 + 41 = 578 494

Nazbierało się trochę przez ostatnie 2 weekendy.
111 - z dawna planowany wypad do Rogalińskiego Parku Krajobrazowego (z Mosiny za Krajkowo po Tworzykowo czyszcząc z kwadratów + Borkowice i Bolesławiec w drodze powrotnej. Piachów co niemiara, w stravie powinienem ustawić także spacer jako typ aktywności ;)
98 - szybka pętla w tempie z 2 kumplami (3 z przodu, oł je)
31 - pierwsza jazda gravelem (kupiłem Aspre2 w dość atrakcyjnej cenie) i powiem, że 40c pozwala na taki sprawny surfing po kopnym piachu, że aż się gębą cieszy! Dość krótki, bo bałem się, że na własny ślub nie zdążę ;) Za to wilka spotkałem! Młody, skubany był chyba mną bardziej zaskoczony niż ja (o ile to był wilk, lis na pewno nie)
41 - odkrywania kwadratów w lasach/wsiach wokół domu rodzinnego ciąg dalszy - upolowałem nawet bestię dla @krabozwierz
117 - wycieczka do Grodziska Wlkp. na kawę. Niestety pomimo świetnych cukierni nigdzie nie mieli łączonej oferty, więc kawa na McD. Powrót z wiatrem - pucharki na krajowej pozbierane (16km z średnią powyżej 40km/h) i kolejna stówa z 3 z przodu

Total tiles: 2530(+93)
Max cluster: 924 (+91)
Max square: 22x22 (-)

#rowerowyrownik #szosa #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1629269075FoVZS9aw0qGnQAJuPyytuN.jpg
  • 8
@inyourface: nie pokazuje mi się ten post w ogóle jak przeglądam #rowerowyrownik( ͡° ͜ʖ ͡°)

z Mosiny za Krajkowo po Tworzykowo czyszcząc z kwadratów + Borkowice i Bolesławiec w drodze powrotnej

Gituwa, ja poplanowałem te koło Czempinia blokujące duży. Może w przyszłym tygodniu trafi mi się luźniejszy dzień to machnę.
A w niedzielę, jeśli wrócę z wyjazdu o ludzkiej porze to spróbuję to Złotkowo( ͡°