Wpis z mikrobloga

@neski: warto, zwłaszcza że dodatek Heart of Thorns dostajesz teraz gratis przy zakupie Path of Fire. A samo PoF jest świetne - ładne, ciekawe mapy, unikalny system mountów, który wciąga nosem każdego mmorpg, fajne specjalizacje klas, a wszystko to za grosze, bo GW2 jest jednym z najtańszych mmorpgów na rynku - to typowe B2P, kupujesz i grasz, bez abonamentów itd. Ja sam o grze wiem jeszcze mało, bo niedawno do niej
@TechnoYoda: kupowałem dodatki praktycznie jak wychodziły tak że dodatki mam oba od dłuższego czasu tylko zastanawiam się czy warto pograć - ale mówisz nie jest źle
@YodaMonster: wydaje mi się, że w GW2 zawsze grało całkiem sporo ludzi i mimo że gra w niego mniej ludzi niż w takiego WoWa czy FFXIV, to przez megaserwer masz wrażenie że jest ich dużo więcej bo mijasz ich na każdym kroku, plus eventy w świecie sprawiają, ze co chwila są mniejsze lub większe skupiska graczy, a nie tylko w miastach jak to ma w innych grach MMORPG.

Inną rzeczą jest
@TechnoYoda ale itemshop też przy zarobkach pod uwagę należy wziąć jeśli chodzi o GW2. Co prawda same kosmetyczne rzeczy, ale z doświadczenia wiem, że mega fajne, po za tym wymienianie gemów na złoto, coś jak wow token. Gdyby na tym nie zarabiali to nie robiliby akcji typu darmowy dodatek w dniu premiery itp. Zamykać nie zamierzają, ba, szykuje się nawet dodatek dodający łodzie itp. Blizzard się nie przyzna, ale jestem przekonany że