Wpis z mikrobloga

Za kazdym razem jak dochodzi piąta rano to sobie przypominam jak marnowałem życie jeszcze parę lat temu wstając do roboty, której nienawidzę z ludzmi ktorych nienawidzę i z zasadami których nienawidzę. Teraz przepracuje na swoich warunkach dwa dni w miesiacu, kasa wieksza za to niz za 12h x 20 dni i zero wstawania rano. Tak sie k---a żyje.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beniz_Szatana: podałem tylko przykład, bo nie sądzę aby montując jedno wesele miesięcznie godnie żył. Sam jako dodatek do innej działalności robię reklamy, teledyski i między innymi śluby więc tak, da się nawet zmontować w jeden dzień, jeśli robisz na wyścigi, wszystko zależy od efektu jaki chcesz uzyskać i umowy z klientem.
  • Odpowiedz
Robiąc wideo przepracowujesz 2 dni w miesiącu xD człowieku przecież jednego ślubniaka w tyle nie zmontujesz a jeszcze musisz poświęcić cały dzień żeby go nagrać


@betaTrx: Dokładnie.
@wklebachdymu: Chciałeś sobie podbić ego ale chyba nie pykło. No chyba, że faktycznie robisz za dźwiękowca raz na miesiąc za 1200 do ręki xD
  • Odpowiedz
@betaTrx: montaz zlecam, ja tylko realizuje wszystko do postprodukcji i przykladowo bo mamy sezon na eventy piatek video z pikniku firmowego za 3.5k a w sobotę foto na evencie od 12-16 za 1500 i od 17:30 kolejne wideo tym razem z dni czegoś tam za 3k - jak pracowalem na etacie po 12h zarabialem 3.5k wiec jest to ponad dwa razy wiecej w dwa dni ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz