Wpis z mikrobloga

@BlackTabby: pokaz dokładnie status. bo w przypadku wysyłki z Chin poprzez DHL paczka najpierw leci do Holandii nieznanym bliżej kurierem i dopiero jak DHL dostanie ją w ręce to status się ruszy i wtedy praktycznie na drugi dzień z Holandii do Polski dociera
(taki proces wysyłki miałem w dwóch przypadkach, gdzie dotarcie do europy z chin trwało około tygodnia)
@BlackTabby: hm no tu może być jednak spora różnica. bo może być tak ze jednak w przypadku UK już DHL bezpośrednio bierze paczkę od kitajcow. wiec musiałby ktoś kto tak zamawiał się wypowiedzieć
@BlackTabby: DHL sobie jaja robi bo miałem praktyki nie mogłem odebrać paczki a zamówiłem z Niemiec pokrowiec na narty to geniusze zamiast dać informacja i zostawić w punkcie jakim jest żabka to odsyłają do nadawcy wydałem 35€ czyli ok. 170zł. DHL sobie jaja z ludzi robi ja więcej nie będę korzystał z DHL i będę prosił jak coś będę zamawiał z zagranicy żeby nawet pocztą albo inną firma kurierską bo DHL
@matja471: Każdy ma własne doświadczenia, poza tym wiele zależy od kuriera. To samo mogę powiedzieć o UPS. MBP zostawił pod drzwiami domu bo nie słyszałam dzwonka. MBP jest warty więcej niż €35.