Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: zbroja do lasu. Mesz jest wytrzymalszy na ulicy, zbroja rwie się w momencie dotknięcia asfaltu, ochraniacze zaczynaja latać jak chcą. Kurtka meshowa nawet przy ślizgu trzyma sie w kupie co gwarantuje, ze ochraniacze tez są tam gdzie powinny być ;)
zbroja do lasu. Mesz jest wytrzymalszy na ulicy, zbroja rwie się w momencie dotknięcia asfaltu, ochraniacze zaczynaja latać jak chcą. Kurtka meshowa nawet przy ślizgu trzyma sie w kupie co gwarantuje, ze ochraniacze tez są tam gdzie powinny być ;)


@baszmar: A skąd masz takie wiadomości jakoby normalna zbroja rwała się po dotknięciu z asfaltem?
Fakt jeszcze nie wywaliłem się w zbroi na asfalcie ale też nie wywaliłem się w spodniach
@baszmar:
Motobanda
zbroja offroadowa cena 63zł kupiona w 2018 Chyba
i Kurtka motocyklowa za 250zł kupiona w 2007r.
Spoko porównanie. Nawet nie wiedziałem że są takie tanie zbroje. Coś jak te kaski z allegro za 40zł co je można rękami połamać.
Kup firmową zbroje one mają takie klamry spinające ochraniacz pleców z przednią płytą i ochraniaczami barków oraz klamry spinające ochraniacz klatki piersiowej bezpośrednio z plecami.

Przy okazji powiedzieli że w
Oki, widzę nie przekonam, pozostaje życzyć powiedzenia w jeździe w zbroi po mieście :)


@baszmar: Po mieście jeszcze spoko bo masz niskie prędkości. Dopiero na torze mogło by się okazać że meshowa porządna kurtka wygrywa.
Mam zbroję i meshową kurtkę.