Wpis z mikrobloga

Mirki, dziś dostałem wezwanie na komisariat , zadzwoniłem i okazało się że spowodowałem jakąś stłuczkę. Nie wiem o co kaman , od 14 lat mam prawko i nigdy żadnej stłuczki nie miałem, czy to może być jakiś scam czy ktoś mnie tu wrabia?. w piśmie był podany mój numer rej oraz marka i model. #motoryzacja #policja
  • 9
@jadalny_kasztan: własnie chyba nie, przyszło w oficjalnej kopercie z pieczątkami itd, dzwoniłem na komisariat na ich oficjalny numer podałem numer sprawy i koleś mi tłumaczył. Myśle że ktoś może specjalnie podał mój numer rej itd żeby sobie szkode naprawic z mojego OC? czy to możliwe?
@xTortox: a Jak mam udowodnić moją niewinność? mam kilknastoletnie auta z rysami . Jedynie chyba tylko jak to stało sie w czasie mojego czasu pracy a jak nie to będę w dupie bo przecież mi nie uwierzą jak po prostu powiem żę to nie ja ¯\_(ツ)_/¯
@xTortox: już mnie ta policja Wk*rwia . 2 razy do roku jestem wzywany na przesłuchania że niby jakąś broń kupowałem czy narkotyki w internecie to właśnie ze byłem świadkiem w wypadku drogowym JPDL a jak bratu który jechał motocyklem, wymusiła kobieta i mieli świadków to ch*j im sie dupy nie chciało ruszyć a on zaliczył szlifa i 5 tyg na L4