Wpis z mikrobloga

@kolunio3: ja chyba w okolicach 7/8 próby odpadłem na ostatniej fazie finałowego bossa i się zniechęciłem, bo znając moje szczęście teraz będzie już mi szło tylko gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakoś nie potrafię znaleźć motywacji w roguelike'ach. Wyjątkiem jest Slay The Spire, którego kupiłem sobie także na komórkę i chociaż też za każdym razem głupio przegrywam, to przynajmniej jest jakimś zabijaczem czasu.
  • Odpowiedz
@lunga: jak dasz bogowi nektar, to dostaniesz item po zalozeniu ktorego nastepny boon bedzie gwarantowany od niego. Po 4 bogach jest lock i inni sie nie pokazuja, wiec trzeba wybierac bogow z glowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jandiabeldrugi: To nie jest kwestia szczescia. Z kazda proba, rozwijasz sie, stajesz sie mocniejszy. I to na kilka sposobow: rozwijasz lustro, wykupujesz zlecenia u dozorcy, poznajesz zdolnosci broni oraz darow oraz uczysz sie zachowania wrogow.
To wszystko sprawia ze Hades z czasem staje sie bardzo prosty (o ile nie wrzucasz "heat")
  • Odpowiedz
@piegu92: wiem o tym. Umiejętności z lustra mam praktycznie rozwinięte na maska (te które coś dają poza dodatkowymi pieniędzmi). Tylko co z tego jak nie trafię dobrych upgradów po drodze i po raz kolejny ginę na tym cholernym minotaurze? W ogóle ten boss (minotaur z tym drugim typem) to jest takie gówno, że odechciewa mi się grać w tę spoko w sumie grę. Typowy bullshit fight z przeciwnikiem którego trzeba tłuc
  • Odpowiedz
@piegu92: tak szybko idzie, że bossów z I/II poziomu niezależnie od wariantu ubijam kilka razy szybciej i praktycznie za każdym razem a z bykiem mam skuteczność poniżej 50%. Potem też już jest z górki raczej, aż do końcowego bossa.

Masz juz towarzyszy?


@piegu92: hmm... chyba jeszcze mam sporo do odkrycia w tej grze (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jandiabeldrugi: to nie bede spojlerowal, chyba i tak za duzo powiedzialem.
Tak czy siak z nimi tez bedziesz lecial w 3 min.
Pamietaj, ze jak wlaczysz jedna opcje w pakcie to masz 9 minut na caly obszar podziemi :)
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: to są dary od bogów, resetują się po każdej śmierci i po każdym podejściu, można jedynie zwiększać szanse na otrzymanie darów od wybranych bogow dając im nektar i otrzymując w ten sposob przedmiot (od innych postaci tez mozna dostac przedmiot jak im sie da nektar), a potem go założyc na siebie w pokoju gdzie sie wybiera bronie, jedynym wyjatkiem są buffy od Dedala (ten młotek, jeśli ma sie wybór to
  • Odpowiedz