Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chce mieć dzieci.. powodów jest wiele, ekonomiczne(kraj z dykty), brak powołania do tego, po prostu tego nie czuje. Nie będę też was oszukiwać, może nie chce dorosnąć?
Chce prowadzić inne życie, być po prostu bardziej wolny? No ale do brzegu, czuje się przez to jakoś stygmatyzowany, nie chcesz dzieci? Jesteś dziwny, gorszy, oczywiście ze związkami przez to też będzie ciężej, mój obecny raczej przez to się rozpadnie. Kobiety w większości przypadków chcą posiadać dzieci, ogólnie mnie to #!$%@?, ten schemat życia, praca, dom, dzieci, wyłamujesz się ze schematu to licz się z konsekwencjami. Jedyna nadzieja jest taka, że takich ludzi jak ja jest coraz więcej, zagłada nam nie grozi, bardzo dużo ludzie chce mieć dzieci i ich za to szanuje, tylko chciałbym też być szanowany. Trochę uogólniam, ciekaw jestem jakie wy macie zdanie i jak czują się osoby, które tak jak ja nie chcą mieć dzieci.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611b6af9f81bf9000b2c71a0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7