Wpis z mikrobloga

Gościu, ale ja nie chce moralizować grubasów xD

Jesteście, k---a, po prostu zalanymi maciorami, bo zamiast ćwiczyć, wolicie obżerać się śmieciowym żarciem i siedzieć na kanapie, przeglądając jakiś g---o content na Instagramie i Facebooku XDD. Gdybyście zwracały uwagę na to, co jecie i były aktywne fizycznie, to nie musiałybyście potem wymyślać takich c-------h pojęć i obarczać winą całego świata za swój zalany bebech i wylewający się tłuszcz.


@Sok_Mandarynkowy: Pewnie jestem mało kumaty, ale ten tekst jest definicją moralizatorstwa.

Nie jestem gruby, jestem puszysty, moje ciało jest piękne, nazywanie kogoś otyłym to body shaming
  • Odpowiedz
@S7-1500: A body shaming nie jest szkodliwy? Chcesz walczyć z jednym szkodliwym zjawiskiem za pomocą innego szkodliwego zjawiska?

A później dopiero mamy takie p---y w rurkach, które nie radzą sobie z niczym i muszą chodzić do "terapeuty", całą tą chorą polityczną poprawność itp.
  • Odpowiedz
@chixi: jeżeli chodzi o przejmowanie się przez kogoś takimi rzeczami, to jestem w stanie dopuścić myśl, że np. koszt/czas leczenia na NFZ 5 osób z przewlekłymi chorobami wynikającymi z niezdrowych nawyków mógłby być inaczej wykorzystany i mogłyby uratować chorującego na raka.

We wszystkim chodzi i to, że jest wspólna pula NFZ i czasu, jest to zasób ograniczony i wdrażanie różnych programów promujących zdrowy tryb życia umożliwia na inne (a może
  • Odpowiedz
@little_muffin: Faceci ulewają się po 30stce. Wśród młodszych to kobiety przodują w otyłości. Z resztą co tu porównywać. Bierze się pod uwagę BMI, kiedy faceci mają dużo więcej mięśni. Ja mam nadzieję, że niedługo będę miał nadwagę z zachowaniem kraty na brzuchu. Ja to tam mam w dupie kto jest gruby, a kto chudy. Trochę takie warunki, że jest pod dostatkiem jedzenia i to zbyt dobrego, a niektórzy potrafią żreć
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: op mi się zaczął tłumaczyć na priv, że to zarzutka. Ja mam wyjebkę czy facet, czy małolata są ulani - oczywiście im współczuję bo z wiekiem oznacza to poważne problemy zdrowotne, ale ci ludzie muszą dojść do tego sami. Nikt za nikogo życia nie przeżyje. I czemu gruba dziewczyna nie miałaby mieć Chada? Przecież ludzie mają różne gusta, niektórzy faceci lubią takie laski.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Musisz sobie zdać sprawę, że faceci kłamią, żeby mieć chociaż taką, albo też kochają i im zależy, więc nie chcą ranić, ale prawie zawsze by woleli, żeby zrzuciła wagę. Ja tam jestem ciut wkurzony, że się leczy palaczy, grubych i tak dalej, a dopadnie Cię popieprzona choroba, której nie dało się zapobiec "zdrowym trybem życia" i sobie umieraj, bo nikogo nie obchodzisz. A ja każdemu życzę jak najlepiej i
  • Odpowiedz
albo też kochają i im zależy, więc nie chcą ranić, ale prawie zawsze by woleli, żeby zrzuciła wagę.


@Ostry_Sens: no to ja mam jakiegoś nienormalnego faceta, bo mnie wiecznie dokarmia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no to ja mam jakiegoś nienormalnego faceta, bo mnie wiecznie dokarmia


@little_muffin: A może jesteś chuda? Nie napisałaś wcześniej.

Tak? Grubi są praktycznie zdrowszymi? Dobre żarty. Gruby jak przestanie całkiem jeść to prędzej umrze niż schudnie. A jak będzie trzeba przed czymś uciekać to ciekawe kto będzie wolniej biegł.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: nie pisze, że są zdrowszymi, tylko tymi, którzy przeżyją w ciężkich warunkach. Ciało się szybko przystosowuje i głód im zniknie, a energia będzie na rok bez jedzenia. Chudy padnie w miesiąc dwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz