Wpis z mikrobloga

nie znam takich osób. nieistniejący problem


@little_muffin: a no tak, ja też nie znam nikogo kto umarł na covid, czyli nieistniejący problem. No może poza kilkoma profilami w mediach społecznościowych z kilkudziesięcioma tysiącami followersów, ale to nieistotne przecież.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Najbardziej żal dzieci. Dziecko samo się nie tyczy jak prosię, to wina rodzica. Jak rodzice mają tak słaba wolę, że nie mogę wytrzymać bez tuczenia, to niech żrą, ale dlaczego robią to własnemu dziecku? Dziecko jest zmuszone jeść to, co oni mu dadzą. Dlaczego jak sami chcą jest śmieciowe żarcie, nie zadbają jednocześnie, by dziecko jadło zdrowo?
To jest p-----c wobec dziecka, tuczenie go, i marnowanie mu zdrowia już
  • Odpowiedz
@Young_Gr0baZ: Daj ludziom się zesrywac w komciach i tak samo daj im być grubymi.

@Klepajro: Ano w-----a. Dlatego, oprócz tucznikow, najbardziej wpieniaja mnie rozkraczeni mężczyźni, muszący eksponować swoje genitalia podleglej gawiedzi. A Ty siedź sąsiedzie półdupkiem. A trzecią kategoria to działkowicze. Jedzie babcia a obok jej wiadro i grabie.
  • Odpowiedz
Zwracanie uwagi na wagę to nie Body Shaming. To najczęściej troska o cudze zdrowie, ponieważ otyłość powoduje masę problemów zdrowotnych.


@Sok_Mandarynkowy: Nie spermochlipie xD Nikomu z Was nie chodzi o dobro osób, które gnoicie. Miej chociaż odrobinę odwagi, żeby nie robić z siebie takiego zakłamanego hipokryty.
  • Odpowiedz
@60scnds: Kompletnie nie zrozumiałeś ironii. Przeczytaj najpierw tekst pochylony, a potem akapit niżej i porównaj przekaz do siebie. Średnio kumata osoba zrozumie, że to taka forma satyry, ale chyba nie ty.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: A, przepraszam! Nie powinienem czytać wykopu i pracować na drugim monitorze w tym samym momencie : P Moja kompromitacja.

Na swoją obronę mogę napisać tylko tyle, że poziom intelektualny niektórych zdesperowanych użytkowników tego portalu umożliwia im napisanie czegoś bardzo podobnego bez sarkazmu.
  • Odpowiedz
@Onkosfera o już dawno tego nie było grzania XD siedzę jak mi wygodnie czasem tak czasem mogą na nogę ale nie zajmuje swoim 80kilowym ciałem jak grubasy j----e ZAWSZE TYLE MIEJSCA, śmiesznie sienplujesz w ogóle xdd
  • Odpowiedz