Wpis z mikrobloga

Rózowe z wykopu to jednak wybitne jednostki, nauczycie się czytać pls, jakim cudem wy funkcjonujecie ledwo odróżniając jedzenie od gówna, nie wspominając o prawach wyborczych xDD
  • Odpowiedz
Co to za ból dupska?


@Onkosfera: Bol dupska jest o promowanie i ocieplanie wizerunku osob chorych, wmawianie im ze jest ok i wgl fajnie aktrakcyjnie sie wyglada jak sie jest ulanym w 3 d--y i ze nie ma co sie przejowac ( mam na mysli zerowanie na niskiej samoocenie osob otylych ).
Rownie dobrze można by ocieplac wizerunek alkoholikow albo palaczy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SlavedWizard: Bo ja wiem... Wydaje mi się że alkoholik jest bardziej szkodliwy społecznie. Choćby rozjedzie kogoś autem po pijaku. Zerzyga mi się na buty. A grubas co, zmiażdży? Szkodzi głównie sobie. Mnie tam jego wały nie wadzą. Wręcz sama się czuję lepiej jak to widzę( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, wszelkie ciepłe słowa na temat otyłości odbieram raczej jako wsparcie w nieszczęściu a nie promowanie.
  • Odpowiedz
wszelkie ciepłe słowa na temat otyłości odbieram raczej jako wsparcie w nieszczęściu a nie promowanie.


@Onkosfera: Zmartwie Cie, wszelkie cieple slowa ze strony np koncernow/firm ktore chca dotrzec ze swoim produktem do grupy docelowej, nie maja na celu "wsparcia czlowieka w nieszczesciu" tylko wycisnieciu z niego kasy.
  • Odpowiedz
Co Cię obchodzi czy obcy człowiek będzie żył długo w zdrowiu czy się zapije/zaćpa albo umrze na raka jutro?


@chixi: Może to, że jeśli ten człowiek będzie chorował to będę musiał mu opłacać leczenie z moich podatków. Także lepiej dla wszystkich by było, by każdy z Nas dbał o swoje zdrowie.

A grubas co, zmiażdży? Szkodzi głównie sobie.


@Onkosfera: I na starość zajmie miejsce w szpitalu, co uszczupli
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Sama nie popieram "fat acceptance" jako takiego, ale jest różnica między kłamstwami w stylu "otyłość jest zdrowa" a znęcaniem się psychicznym i fizycznym nad osobami z nadwagą. Kobiety w znacznie większym stopniu są oceniane przez pryzmat wyglądu zewnętrznego. Faceci zwykle tego nie rozumieją, chociaż małą namiastką są widziane na tym portalu szlochy pt. "nie wyglądam jak czad, więc nie mogę przebierać w panienkach", "jestem za niski, więc nie mogę
  • Odpowiedz