Wpis z mikrobloga

@Bounty: Pamiętajmy że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- mordowanie nieprzychylnych dziennikarzy
- mordowanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego
@biliard: Z mojego punktu widzenia Mirku tak, ponieważ kwestia aborcji mnie nie dotyczy, gejem też nie jestem, a w demokracji każdy glosuje tak, by zyskać jak najwięcej, w moim przypadku jest to Konfederacja, u innych PiS, PO itp, co naprawdę szanuję.
w demokracji każdy glosuje tak, by zyskać jak najwięcej


@MisterTwister: Kosztem innych ludzi? Normalny człowiek rozumie że głosowanie na szkodę innych obywateli jest złe i w dłuższej perspektywie szkodliwe dla wszystkich. Skrajna lewica, konfederaci i pisiory może akceptują taki stan rzeczy, ale to jest mniejszość, reszta nie chce szkodzić innym.
@Serrrek: Kosztem innych ludzi, dokladnie, tak wyglada demokracja dlatego w Polsce jest jak jest. Poza tym ludzie glosujacy na PiS uwazaja ze wiekszą szkodą dla Polski jest PO, i odwrotnie. Ja glosuje na konfe poniewaz nie byli u wladzy i szczerze wątpię, że zakażą aborcji poniewaz doskonale wiedzą jak wtedy z aborcją spieprzyli swoje poparcie.
Ja glosuje na konfe poniewaz nie byli u wladzy


@MisterTwister: No, to jest świetna rekomendacja, najlepszy dowód na kompetencje człowieka na dane stanowisko jest to że nigdy nie miał z nim do czynienia.

ludzie glosujacy na PiS uwazaja ze wiekszą szkodą dla Polski jest PO


@MisterTwister: Ludzie głosujący na pis głosują za zabieraniem ogromnych ilości pieniędzy jednym ludziom żeby rozdawać je drugim. Ci którym się zabiera na nich nie głosują.