Wpis z mikrobloga

zazdroszczę znajomym ludziom tej zaradności życiowej, że mają pomysły na firmę/działalność i życie ogółem, że potrafią działać i zarabiać hajs a u mnie mózg wywala 404, zero pomysłu na cokolwiek mam, nic nie potrafię konkretnego i jestem niezaradną cipą co całe życie będzie zarabiać max 4 tysiące miesięcznie a ogarnięty człowiek to tyle w max 2-3 dni zarobi
#przegryw #przegrywpo30tce #zalesie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw_wykopu: słuchaj tego co pieprzy najczęściej bez zastanowienia minimalnego nawet większość. Zresztą jak słyszysz pierdy typu "wystarczy tylko chcieć" i nie zapala ci się czerwona lampja w głowie no to sorry, czuję że nie dojdzie do porozumienia międdzy nami.
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu: Mówienie czegoś w stylu "wystarczy chcieć" to wręcz dziecinne uproszczenie rzeczywistości. Bo w sumie kto nie chce być spełniony i bogaty? W rzeczywistości o tym czy zdobędziesz dobrobyt decyduje wiele niezależnych od ciebie rzeczy. Wpierw zestaw losowych cech osobowości dziedziczony po przodkach, potem różnorakie doświadczenia, które spotkały cię w fazie dorastania, też osoby wśród których przebywałeś dojrzewając. Nie wspominając też o wielu innych rzeczach jak na przykład znalezienie się
  • Odpowiedz
  • 0
@kilertesciowej1927 połowicznie masz rację

U mnie w firmie cały czas szukamy osób energicznych i nastawionych na realizowanie celów sprzedażowych. 3 miesiące nie realizujesz celu - wypadasz a są ludzie którzy z samych prowizji regularnie wyciągają po 50k - 100k a zarobki rzędu 10k co miesiąc to nic nadzwyczajnego

I nie ma ludzi do pracy, albo nie przechodzą procesu rekrutacji albo warunki ich odstraszają (brak podstawy)
  • Odpowiedz
@loczyn: trochę się tym bawilem kiedyś - jaka dzialka u ciebie dokładnie? ja np jestem w stanie zaprojektowac stronę internetową w fotoszopie, obrobić zdjecie etc. Masz wyksztalcenie czy samouk? Moim probleme jest też brak kreatywnosci, mam pustke w glowie plus nie mam pojecia jak znalezc potencjalnych klientow w tym

moglbym ci podeslac jakaś próbkę jakbys chcial
  • Odpowiedz