Wpis z mikrobloga

@Great_Barczi: obroty są jak w warzywniaku, jak ktoś chce mieć możliwość sprawnego wyjścia to najgorszy papier w Polsce xD
ale spółka organicznie rozwija się PIĘKNIE, i na moje nie ma opcji żeby ten boczniak bez obrotu nie ustabilizował się znacznie wyżej niż obecnie, oni w/g mapy pokrycia będą mieli tak z ~5x takie zyski jak dotychczas, kwestia poczekać kilka miesięcy
  • Odpowiedz
  • 0
@mlecznyadasko: Oni koncza projekt pocp wart 60 baniek, beda mieli ogromny wzrost abonentow jak popodlaczaja, spodziewam sie ze porownywalny wzrost bedzie utrzymany w kolejnych kwartalach. Ale przypominam tez ze obroty na tej spolce to zart, rok temu jak ktos „wietrzyl szafe” to zbil kurs o 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mlecznyadasko: Jedyna obiektywna wada tej spolki jest ze gielda ma ja w dupie. Do niedawna druga wada byla archaiczna www, brak socialnediow, styl januszex prowadzenia biznesu, ale za to sie jakis czas temu wzieli z dobrym rezultatem
  • Odpowiedz
@affairz: Myślałem, że to jakaś perełka a to po prostu dostawca internetu z zadupia dolnego spompowany 12% pod raport. Na forum bankier już napalają się na miliony.
  • Odpowiedz
  • 0
@Manah: „Spompowany 12% pod raport” xD co prawda raport jest +100% r/r a wycena spolki #!$%@? niska, ale tak, to dostawca internetu telefonii i tv z dziury w dupie
  • Odpowiedz
@affairz: Być może to kupię ale jak spadnie to leci pozew. A tak naprawdę spółka miała podobne zyski już w 2018 roku, teraz można powiedzieć, że odrabiają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Manah: ale wartosci kapitalowe miala wtedy wielokrotnie nizsze, czyli c/wk jest teraz lepsze, poza tym banke zysku w nastepnych latach tez obstawiam ze poprawia jak beda mieli 5x tyle zasiegu co w 2018
  • Odpowiedz
@affairz: to jest ten provider co podlacza wioski i mniejsze miejscowosci do internetu?

czy za pare lat nie zabije ich utrzymanie sieci? koszty utrzymania beda duze, ze wzgledu na km sieci na uzytkownika.
  • Odpowiedz
  • 1
@dupasmoka: Ten, ale juz nie tylko wioski, obczaj mapke na stronie co mieli a co beda miec w zasiegu. A koszt utrzymania raz polozonego swiatlowodu jest niby jakis istotny? Gnija te kable czy co?
  • Odpowiedz
  • 1
@dupasmoka: Mi sie wydaje ze to jest lezaca w ziemi infrastuktura prawie bezobslugowa. Providerzy netu tez juz przestali sie licytowac na ceny w dol wiec marze nie powinny rowniez spadac
  • Odpowiedz