Wpis z mikrobloga

@Donald_Deweloperski:
1. Robiłem OWD u Tadeusza Porowskiego, baza jest w Nartach na Mazurach, ale główne biuro mają w wawie - https://www.akademiapodwodna.pl. Nie mam za dużo rozeznania w "jakości" instruktorów ale Tadeo nie mogę nic zarzucić - bardzo zwracał uwagę na poprawną technikę a olewał całe marketingowe mumbo jumbo jakie ma u siebie w materiałach SSI.

2. Byłem w deepspocie, fajnie się wygrzać w listopadzie xD IMO warto raz na jakiś czas
  • Odpowiedz
co za różnica która organizacja do nurkowania rekreacyjnego?


@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: zasadnicza. Zupełnie inne podejście. Moi dwaj koledzy którzy robili obydwa (w sensie każdy inny) mówili że PADI dużo łatwiejszy ale CMAS lepszy. Choć może teraz trochę się pozmieniało bo kursy robili jakieś 15lat temu. Poczytaj trochę bo to są absolutne podstawy.
  • Odpowiedz
@europa: to tak jak różnica w szkołach jazdy, każda uczy inaczej uprawnienia koniec końców masz podobne i cel - nie zabić się. Jasne że są minimalne różnice w uprawnieniach, ale tak czy siak uczysz się później sam dużo bo ani CMAS ani PADI nie nauczy Cię wszystkiego.
  • Odpowiedz
@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: ok mea culpa, nie doczytałem że już robiłeś PADI więc wiesz więcej ode mnie bo ja nie robiłem żadnego mam tylko nurkujących kolegów. Pewnie masz rację aczkolwiek różnica jest i chyba najpierw wypadało by zdecydować który kurs robię a potem szukać szkoły.
  • Odpowiedz