Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #volvo

Siema mirki, niestety potrzebuje samochodu.
Powiedzcie mi, ze zakup s60 z 2002 roku bez rdzy z naprawdę fajnym motorem to nie jest glupi pomysł.

Szukam auta do 20k z możliwością lpg, żeby w miarę był wygodny i prosty w obsłudze. Polecacie coś podobnego do s60 I gen?

Mial ktoś z was T5 i może się podzielić uwagami?
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzbanek91: ja tak kupiłem mazdę 6 2002 rok trzy lata temu za 10k przez półroku zrobilem 40kkm a że nikt niechce kupić to dalej jeździ i rdza je ale sie nie psuje.

Mondeo 2.0
Laguna 2.0t ale bym sie bał
@Dzbanek91: S60 to prawie zawsze dobry pomysł :D Sam mam swoją od 2 lat, 2.4 benzyna + LPG, praktycznie poza eksploatacją nie robiłem nic przez 2 lata.

za 20k to już dasz radę znaleźć S60 po liftingu, co prawda raczej nie T5.
Jak chcesz sedana to ja bym polecał Saaba 9-3.

T5 w przedlificie uda się w tych pieniądzach dorwać, co do polifta to raczej jakiegoś do poprawek bo ostatnio ich
@thomson88 nie nie ;) ja już mam upatrzone t5 2002. Skrzynie na manualna zmieniam, parę kwestii eksploatacyjnych. Lpg dokładam.
Ogólnie wyjdzie 20k. Urzekł mnie bo jest praktycznie beż rdzy, w ogóle nie wytłuczony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale to raczej za mega klasyki, w świetnym stanie z rzadkimi silnikami, wersjami wyposażenia, bądź po prostu za unikalne auta a nie zwykłą wersję zwykłego, starego, rozpadającego się z racji wieku samochodu