Wpis z mikrobloga

Ogladam po raz któryś the office i znów nie jestem w stanie przebrnąć przez 5/6 sezon. Ten serial moim zdaniem skręca wtedy w bardzo złym kierunku i postaci są potem już zdecydowanie za bardzo przerysowane i przez to mało wiarygodne - a wiarygodność właśnie robiła robotę przez pierwsze sezony.

Akcja staje się straszliwie dynamiczna, postaci zbyt ekspresyjne, przez co serial kompletnie traci klimat i poza kilkoma fragmentami bezbecki. Jak się uśmiechnę raz na jeden odcinek to już jest dużo.

Mam wrazenie że to #niepopularnaopinia bo jednak większość ludzi twierdzi że serial do końca trzyma poziom.

Natomiast pierwsze 1-3 sezony to absolutne złoto. Gdzieś tak do momentu zejścia się Jima i Pam.

#theoffice #seriale
PeterGosling - Ogladam po raz któryś the office i znów nie jestem w stanie przebrnąć ...

źródło: comment_1629099812zYvxF3kEh1O6VaA5snpu0K.jpg

Pobierz
  • 19
@PeterGosling: hm w sumie racja, oglądam wlasnie The Office po raz pierwszy i jak pierwsze 4 sezony pochłonęłam w mniej niż miesiąc tak teraz na 5 jestem juz ponad 3 tygodnie. Juz nie raz sie zdarzylo, że z nudów wyłączam odcinek w połowie i wracam do niego za 2 dni. Czy potem jest lepiej?
@KleKotka: chyba trzeba do tego podchodzić jak do serialu, który leci w tle. Jak ze 2 lata temu robiłam do niego pierwsze podejście to też stwierdzilam, że to bezbek i skonczylam oglądac po 3ch odcinkach. Teraz zaczęłam "oglądać" od nowa, przy okazji prasowania, żeby mi coś gadało w tle i zdarzy mi się mocniej wypuścić powietrze nosem.
@choochoomotherfucker: oglądałem, jednak wg mnie jak w ogóle 1 sezon Ci nie leży to dupa i tyle, tak jest z każdym - czekaj zaraz się rozkręci to głupie podejście - można powiedzieć że 1-2 odcinki np na wprowadzenie czy coś, ale nie 'przemęcz się przez 2 sezony 3 jest miodzio'
@PeterGosling: No jak to? Scena gdy Dwight wrzuca rybę w wywietrznik to złoto, a potem pokerowa mina Michaela przy negocjacjach z Dawidem to diament, ogólnie cała idea MS Paper Inc. jest świetna i niespodziewana, rozwija się dynamicznie, to prawda, ale daje chwilę wytchnienia w innych pomieszczeniach niż typowe biuro ;)