Wpis z mikrobloga

Podsumuję z mojej perpektywy:
1. Ktoś rzekomo podszywa się pod @roshida55 i grozi śmiercią dziennikarce w wiadomości mailowej
2. Na jego profilu 5 minut przed datą wysłania tego maila pojawiają się wpisy szkalujące tę dziennikarkę i inne wpisy o afgańskich "p0lkach"
3. Kiedy sprawa robi się medialna @roshida55 usuwa wszystkie wpisy
4. @roshida55 co 10 minut tworzy wpisy z ubliżaniem dziennikarce i grozi jej sprawą na policji za "powielanie fake informacji" xD
5. Zaraz po tym ktoś zaczyna jej ubliżać na jej tweeterze z fake konta https://twitter.com/maczugov
6. Fake konto reprezentuje identyczne poglądy, identyczny styl wypowiedzi jak @roshida55, również kasuje wpisy 5 minut po ich napisaniu i tak samo jak @roshida55 płacze, że przez hejt nie pójdzie przez nią dziś do pracy xD
7. Roshida55 udostępnia wiadomości tego fake konta xD

Jak to nie ty to przecież nic ci nie grozi, tylko gdybyś to nie był ty to byś nie spamował u niej przez całą noc. Co ty chłopie tworzysz...

#afganistan
Hershel - Podsumuję z mojej perpektywy:
1. Ktoś rzekomo podszywa się pod @roshida55 ...

źródło: comment_1629098856TgbNHYEp6CdTnb3DCYmhSB.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
usunąłem ten jeden wpis w którym nazwałem ją "p0lką" i "lewaczką" (jest screen) bo się trochę pospinałem przez tą nagonkę


@roshida55: xdddd

Piękna kara za bycie dzbanem. Gdybyś nim nie był, to pewnie ludzie by ci nawet uwierzyli w tą twoją wersję wydarzeń, ale juz mleko się rozlało. Twoja wiarygodność jest teraz zerowa, sam ci nie wierzę, sporo rzeczy się tutaj ze sobą łączy.
  • Odpowiedz
@Hershel: Przypuszczam, że to faktycznie nie on, bo to podanie linku do profilu wygląda zbyt oczywiście, prędzej jakiś karaczan postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, trollując jednocześnie dziennikarkę i wykopka. Ale to obsranie i tak wygląda śmiesznie xD Taka odwaga wykopków, najpierw uwagi co do głupiej p0lki, a jak co do czego przyszło, to dupa obsrana, że trzeba będzie się pospowiadać na komendzie xD
  • Odpowiedz
@Hershel: Mam o gościu notatkę, że jest PiSiorem, więc bym się nie zdziwił jakby to on faktycznie wysłał tego maila. On z definicji popiera taki zamordyzm i takie środki.
  • Odpowiedz
Przypuszczam, że to faktycznie nie on, bo to podanie linku do profilu wygląda zbyt oczywiście, prędzej jakiś karaczan postanowił upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, trollując jednocześnie dziennikarkę i wykopka. Ale to obsranie i tak wygląda śmiesznie xD Taka odwaga wykopków, najpierw uwagi co do głupiej p0lki, a jak co do czego przyszło, to dupa obsrana, że trzeba będzie się pospowiadać na komendzie xD


@SKYFander: Byłem świadkiem tego słynnego wpisu o
  • Odpowiedz
@SKYFander: na początku byłem zły na tego kto odwalił tą akcje a teraz po popatrzeniu na aktywność naszego wykopka w pełni typka rozumiem xDDD
ale nie byłbym zdziwiony jakby to on wysłał tego maila ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niech policja to zbada ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz