Wpis z mikrobloga

@matejusz_po_prostu: kiedyś wybrałam się sama, wykupiłam sobie lekcje nauki pływania na desce, plaża, książki, tylko ja z tych co woli bardziej aktywnie czas spędzać, więc zwiedzałam wszystko co się dało i po tygodniu miałam już dość ;) ale polecam.
  • Odpowiedz
@matejusz_po_prostu: to zależy od twoich wyobrażeń o takiej wycieczce. Czy jesteś w stanie pojechać gdzieś. Usiąść i docenić to że masz możliwość usiąść i poobserwować otoczenie to jakie jest. Że żyjesz w czasach gdzie ludzie nie muszą się za bardzo martwić o poważne rzeczy i jak wygląda część ta mała część życia ludzi przechodzących obok ciebie. Czy potrafisz cieszyć się z zachodzącego słońca albo wschodzącego itp takie nudne i zwykłe
  • Odpowiedz
@matejusz_po_prostu: tym bardziej jeżeli wolisz na spokojnie, to jedź. Weź ze dwie książki, kup sobie jakieś durne pisemka dla gospodyń domowych i krzyżówki. Plus taki, że to nie wykupiona zagraniczna wycieczka, więc w każdej chwili możesz się spakować i wrócić ;) gdybyś czuł się niekomfortowo jedząc sam w knajpie, to bierz na wynos i zjedz sobie na plaży albo hotelu/kwaterze. Miłego urlopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz