Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałabym poruszyć jedną kwestię i zobaczyć jakie wy macie zdanie na ten temat. Jesteście w związku. Nieważne ile (choć nie mówię tu o początkach bo to sie raczej nie zdarza) i poznajecie nową osobę np. w pracy. Podoba wam się z wyglądu i charakteru. Spędzacie z nią dużo czasu bo razem pracujecie. Wiele osób mówi, że podobać się wam ktoś może, ale jeśli nic z tym nie zrobicie to jest okej, że to jest normalne. Serio? Tylko, że ja w takiej sytuacji nie potrafię patrzeć już na mojego partnera tak samo. Nie potrafię udawać, że wszystko jest dobrze między nami skoro w pracy lecę na kogoś innego i o nim myślę. Nie zdradzę, bo mam swoje zasady, no ale czy myślenie o kimś to już nie zdrada? Nie wiem. To mi tylko daje do myślenia, że ludzie nie są monogamistami. Mam zrywać za każdym razem gdy mi się ktoś spodoba? Ja na prawdę nie umiem patrzeć partnerowi w oczy, gdy wiem, że w pracy fantazjuję o współpracowniku.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6118c841f81bf9000b2c6c63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5