Wpis z mikrobloga

Moja sobota to była #!$%@?, miałem se w pokoju posprzątać i naprawiać pompkę do kosy spalinowej, ale to #!$%@? to strzelił, bo moja ukochana mamuśka musiała przyjechać tak to raz w miesiącu przyjeżdża dać alimenty, bo pojechała do gacha mieszkać jakieś 4 lata temu, a mnie z babcią zostawiła i nawet się cieszę bo babcia jest normalniejsza, przyjeżdża i daje nam jakieś gówno ubrania z Rzeszy, co jej teściowa przywiozła i zaczyna #!$%@?ć ja tam muszę siedzieć, bo jak bym poszedł to by babcia jej dramę zrobiła czemu siedzę przed kompem, czy robię cokolwiek innego a nie z mamą siedzieć i ciul, że jak tam siedzimy i staram się coś z siebie wykrztusić, to #!$%@? moja kochana mamusia i zaczyna przerywać i się #!$%@? z swoimi wodami na temat jej sąsiadów, pracy i tak dalej ehhh, ale przynajmniej udało mi się tą kosę trochę naprawić, bo rura była tam zatkana i ją przetkałem, ale jeszcze przycisk jest dziurawy jutro jadę ją kupić, jak już tam w #!$%@? długo siedziała to powiedziałem że tata chciał dzisiaj przyjechać(tata mimo, że nie jest normalny co jest potwierdzone papierami to i tak normalniejszy od niej) i mówię że tak za dwadzieścia minut przyjedzie i jak szaman z zaklęciem sprawiłem że pojechała, bo starego to ona nie lubi. Stary do mnie dzwoni i mów, i że grilla ciocia robi i że mnie tam zaprasza. Ja mówię #!$%@? jadę bo nie chcę żeby się na mnie obrazili, że mało tam jeżdżę więc jadę i #!$%@? jedyne co mnie dobrego tam spotkało to teksty wujka, który jest w miarę spoko tylko wziął sobie ulaną p0lką z bombelkiem i jej zrobił drugiego bombelka tyle, że żeńskiego teraz no i jestem na tej działce ja, wujek, stary, ciotka, kuzynka, drugi kuzyn wyjechał gdzieś z biologicznym starym i babełe ze strony ojca ,co dziadka olkoholika wykończyła na amen, fajny był dziadek() . I tak siedzę se z innymi ludźmi i #!$%@? jest nikt o niczym nie gada tylko kuzynka coś tam #!$%@? i wujek z babcią mówią żeby się ogarnęła i tyle, zeżarłem ten kociołek posiedziałem tam z dwie godziny i pojechałem ale przynajmniej był z tego jakiś profit bo stary mnie kababa postawił jeszcze pod koniec i wróciliśmy do domu, jeszcze byłem w miesicie pełno perdolonego 0skariatu tam jak ja się cieszę że wróciłem na moje zadupie wtedy.
#przegryw ##!$%@? #patologiazmiasta #patologiazewsi ##!$%@? #p0lka #depresja
  • 7
  • Odpowiedz