Wpis z mikrobloga

Cześć, dzisiaj zauważyłem ofertę od tmobile no limit i nie ukrywam, że ta oferta jest dla mnie idealna. Od 5 lat męczę się na internecie na kartę od orange, pobieranie fajne bo nawet 80+mb/s, ale te limity to tragedia. Miałem brać radiówkę, ale ostatecznie zrezygnowałem. Nadajniki tmobile mam 300 metrów od domu, tak samo jak z orange, pytanie czy będzie chodzić tak samo? Czy sieci nie będą przeciążone? No i ten wadliwy router wciskają, a kupić nowy też trochę kosztuje. Help
#internet #tmobile #orange #pomocy #internetmobilny #pytanie
  • 10
@Polczekkk: Orange i T mobile współdzielą nadajniki. Co masz na myśli pisząc o limitach w orange, orange na kartę nie ma złych ofert jeśli chodzi o neta, teraz za 300 zł dają 2 TB na rok, no i cały czas działa dla starszych użytkowników narastający net 7zł co 7 dni. Ludzie co mają to od początku tygodniowo dostają po 200 gb i trudno to przejeść.
@Polczekkk: jakieś czas temu (2-3tyg) widziałem na allegro ofertę karty t-mobile lte bez limitów prędkości i GB danych za około 60zł (co miesiąc płacone) od prywatnej osoby, nie wiem na jakiej zasadzie ale może na firmę te karty były i dlatego taka dobra oferta
@Witson: Teraz jest dostepna ponownie oferta bez limitu w t-mobile tylko jako abonament, przypisana do adresu umowy.
@Polczekkk: @szybkaszyba: Moga miec swoje nadajniki, swoja czestotliwosc, czasami wspoldziela sprzet, czesto miejsce na maszcie i serwis w ramach networks! (obsluga techniczna nadajnikow, masztow Orange/T=Mobile).
Czy bedziesz mial podobna predkosc, oczywiscie, ze sieci moga byc przeciazane, loteria, nie bez powodu tmobile wycofal ta oferte. Mi elegancko chodzilo w 2017 roku, z czasem
@Witson: Nie, byl albo limit predkosci albo danych, pierwotnie oferta w 2017 miala dwie wersje 20 i 60mbs w zaleznosci od miesiecznej oplaty, bez limitu danych. Limit predkosci zniesli pozniej gdy wycofali oferte ale pojawil sie limit danych.
@Witson: Nieaktualna oferta, pokaz umowe cz jakis wariant umowy, tak to sobie mozna gadac i wierzyc w opisy na allegro. Nawet w ofercie jest opis o abonamencie, wyglada na wariant oferty biznesowej bez limitu ktorej tmobile nie wycofalo.
@szybkaszyba: Oferty nie sa złe, ale jestem graczem który dużo ogląda i pobiera i miesięcznie idą na to setki gigabajtów, a i tak się ograniczam do 480p i mało pobieram.
@krzywy_kanister: Mam nadzieję, że internet jako tako będzie śmigał, póki nie wezmę to się nie przekonam. Jedni mają światłowód i wszystko robią nie zważając na nic, a ja oglądając netflixa jestem zmuszony zmniejszyć jakość i liczyć żeby gb starczyły. Oby