Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wzrost ma znaczenie? Oczywiście, że nie :))) powie różowy, mając w myśli, że jak mi się spodoba to może mieć te 175. Tymczasem wybiera 185cm+, bo akurat dziwnym trafem jej się oni podobają. Jak wejdzie na #tinder to zobaczy, że co drugi mężczyzna ma podany wzrost (najczęściej 182-195 cm). No i po co ma dawać szansę manletowi, skoro tam nawet wzrostaków jest nadmiar?
PS: Pojedyncze przypadki ciebie i ewentualnie twojej koleżanki 30+ mają marginalne znaczenie, mając na uwadze ogół społeczeństwa, zwłaszcza tego +20. To jasne, że mniejszy mężczyzna ma jakieś szanse, tylko pytanie jakie. Co musi mieć, jak wyglądać, jakie mieć szczęście.

#pytanieretoryczne #pytanie #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzwykopem #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6117b192f81bf9000b2c6a3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy wzrost ma znaczenie? Oczywiście...

źródło: comment_1628970798M22D9hewcDLikAdkktJOCM.jpg

Pobierz
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety, tak wygląda natura. Nawet na jednym, dość dużym forum (około 50k ludzi) jakiś czas temu było pytanie "na co paczysz na pierwszej randce" i większość facetów na pierwszych miejscach opisywała zachowanie, charakter itp, a kobiety jakieś rzeczy typu wzrost, paznokcie, włosy i czystość obuwia :p Ehhhh nie żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, tylko że te same kobiety później płaczą, że faceci paczą głownie na wygląd i interesuje ich
@AnonimoweMirkoWyznania: a teraz odpowiedz sobie na pytanie czy chciałbyś być z laska która jest wyższa od Ciebie lub o podobnym wzroście (czyli wciąż wyższa na ulicy jak założy buty na obcasach). Ja osobiście w #!$%@? źle się czuje jak stoję obok laski która jest mojego wzrostu lub wyższa. Czuję się wtedy jakbym miał 160 i może nie skreślam od razu takich lasek ale jednak już zapala mi się lampka że jednak
@AnonimoweMirkoWyznania śmieszna sprawa bo kazdy kolejny rocznik jest trochę wyższy od poprzedniego (średnia), kobiety zazwyczaj szukają kogoś starszego od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz do czego zmierzam.

Dla laski rocznik np. 2000 facet 185 cm może nie być wystarczający bo przykładowo sama ma 176, a problem w tym wszystkim taki, że ona celuje w kogoś z roczników starszych, gdzie średnia wzrostu była mniejsza i mniej było samych
**Zbyt_doświadczony: @Nemayu: Znów się zastanawiam, po co rozmawiam z zaburzonymi głąbami, niezdolnymi do rzeczowej refleksji.

Tak bardzo rzygasz, że aż
wstydzisz się podpisać własnym nickiem.
Przestań mnie atakować personalnie


Ponownie więc :
Gorąco zachęcam do przepracowania swoich zaburzeń w ocenie zależności przyczynowo-skutkowych.** :)

Zaakceptował: LeVentLeCri