Wpis z mikrobloga

Z racji, że poe po ostatnim patchu to jest jakaś tragedia, zastanawiam się nad przejściem na Diablo3. Słyszałem różne opinie, że diablo to gówno, to nie to samo co kiedyś itp. Warto się za to brać i jakie dodatki kupić?
#diablo3
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@matys352: W sumie to tylko Reaper of Souls trzeba, dlc z nec-iem opcjonalne. Pewnie będzie jakaś specjalna edycja dostępna. Kampania to taki samouczek, gra się tryb przygody i sezony. Osobiście to bardzo fajny odmóżdżacz, szczególnie obecnie, z broniami eterycznymi.
@matys352:

Nie musisz przechodzić do D3 czy rezygnować z PoE, możesz sobie po prostu grać w te dwie gry - gram i w jedną i drugą od samego
początku.

Nie oznacza to oczywiście grania na okrągło -
nie robię wszystkich sezonów tak jak i lig, niektóre sezony zaczynam i kończę po paru dniach po zdobyciu "Strażnika" podobnie ligi przedostatnią zakończyłem postacią na 92 lv co jak dla mnie
jest nisko i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KittySlayer: najlepsze podsumowanie ever
@matys352: jak masz chęci żeby poświęcić grze bardzo dużo czasu to graj w poe. Ja miałem kilka podejść - po przejściu fabuły za każdym razem odpadam (za dużo mechanik, farmingu itp). Jak chcesz po prostu pograć w typowego hns i nie przeszkadza ci trochę "brainlet" gameplay graj w D3. W każdym sezonie jest jakaś jakaś większa zmiana w mechanice co zawsze przyciąga mnie na kilkadziesiąt godzin.
@KittySlayer Dzięki za rozbudowany opis. Mam tylko pytanie, jak wygląda kwestia skinów postaci? Wiadomo, że w poe bez kupna skinów postać wygląda po prostu jak menel. A jak to jest w d3?
@matys352:

W tej chwili jest w D3 coś około 350 skórek ale to wszystkich.
Nie mają swoich transmogów karwasze, biżuteria oraz pas.

Jakość skórek jest różna, bo wiąże się z ich zdobywaniem,
dropiąc jakiś item on automatycznie daje ci skin (poza tymi wyjątkami) i jeżeli wydropisz jakiś crap na 5 czy 10 lv to ta skórka też nie będzie powalać, ładne otrzymujemy z legend, najładniejsze są setowe, bo cały set zrobiony
@KittySlayer
Mam kilka pytań jeśli to nie problem :)

1. Skąd brać buildy, są jakieś strony do szukania jak w poe?
2. Ile czasu zajmuje przejście fabuły i czy jak stworze kolejna postać, to muszę ją przechodzić od początku?
@matys352:

Witam

ad 2.
Linię fabularną musisz zaliczyć raz aby sobie odblokować wszystkie akty oraz tryb przygody i gdy to zrobisz to nie musisz
więcej robić fabuły ale oczywiście możesz jak chcesz a poza tym
czasami pojawia się podbój sezonowy polegający na zaliczeniu całej gry (fabuły) w czasie poniżej 2 godzin i to jest odpowiedż na twoje pytanie ile czasu zajmuje jej zrobienie - da się bo sam to kilka razy