Wpis z mikrobloga

Postępy medycyny w zakresie leczenia trądziku to jest jakaś porażka ludzie..
xD jakieś głupie krostki i nie potrafią profesorki wyleczyć xDDD

wlasnie zakonczylem kuracje tetralysal + epiduo, werdykt:
- pogorszenie zmian trądzikowych
- czerwona skóra w miejscach smarowania tego epigówno
- srepiduo nie okazało żadnych właściwości trądzikobójczych
- morda świecąca od niezbędnego natłuszczacza
- tetralysal ... xDDD równie dobrze mógłbym zajadać mentosy. to nic nie robi.

i tak chodze z mordą czerwoną i świecącą jednocześnie ;PP

i myk ocena 1/5 i negatywny komentarz na znanylekarz dla kolejnego prywaciarza dermatologa ;P moze sie nauczą leczyc doktorki

nie pójde na drugą wizyte bo ta skonczylaby sie przepisaniem trucizny w postaci izotretynoiny, a więc:
- depresja
- skóra sucha jak pokryta grzybem
- znaczne obniżenie testosteronu i pozostałych męskich hormonów
- trwałe problemy z erekcją
- zniszczone stawy
i miliard innych

oj doktorki doktorki gdzie wy do leczenia raka ;P jak krostek nie potraficie dauny wy ;P głupie

#medycyna #tradzik #izotek #gownowpis #takaprawda
  • 22
@konopia_bolszewicka: leki są na pewno tylko mafia farmaceutyczna blokuje ich produkcję bo dzięki temu mają miliony zapryszczonych pacjentów w charakterze stałych klientów, a co do trądziku spróbuj propolisu który potrafi zaleczyć wypryski i zmiany skórne w 2-3 tygodnie:
https://www.nowafarmacja.pl/gorvita-masc-propolisowa-z-witaminami-a-e-f-50-ml
https://gabinetzdrowia.com.pl/p/61/23/masc-propolisowa-75ml-50g

TRĄDZIK MŁODZIEŃCZY - twarz umyć wodą lub w ostrych stanach naparem z rumianku lub świetlika. Nie używać innych kosmetyków na czas kuracji, maść wklepywać lekko w skórę jeśli to możliwe 3-4
@konopia_bolszewicka: właśnie po to jest określone które leki są pierwszego rzutu, a które drugiego. Izotretynoina jest znacznie bardziej skuteczna od poprzednich leków, ale jak sama napisałaś może powodować suchość skóry i warg (tych na dole też), nie powinno się zachodzić w ciążę miesiąc od używania itp. Dlatego jest oczywiste, że teraz każdy by ją przypisał, gdy poprzednie leki nie pomogły, tylko ubzdurałaś sobie że to trucizna. Zaskoczę Cię i wiele leków
@Cobakel: ja nie baba

wiele leków ma działania niepożądane


czym innym jest działanie niepożądane w postaci lekkiego bólu głowy u 1 z 10000 pacjentów, a czym innym to, że izotek obniza testosteron o 35%, niszczy stawy i powoduje trwałe problemy z erekcją - podziękuję
@konopia_bolszewicka trądzik się leczy miesiącami, często latami, do leków skóra musi się przyzwyczaić. Jeśli zmieniasz lekarza często, to żaden nie doprowadzi Twojej skóry do normalnego stanu.

Polecam też przejść się do ogarniętego kosmetologa po studiach, żeby Ci przepisał pielęgnację wspomagającą leczenie, bo często tu jest też problem.

Pamiętaj, że trądzik to choroba przewlekła i nie wyleczysz jej, możesz tylko załagodzić objawy. Warto zadbać o pielęgnację, żeby zminimalizować ryzyko nawrotów.
@konopia_bolszewicka: Wiadomo, że nikt nie będzie się spieszył i robił uniwersalnego leku, bo wszyscy muszą zarobić. Krem, maść, peeling i inne cuda na kiju, które są na początku dziennym. Nawilżenie, wysuszenie, ściągnięcie, to stałe slogany. Za każdą wizytę trzeba oczywiście zapłacić. Ja walczę z trądzikiem już z 10 lat i nawet nie chce myśleć, ile włożyłem w to pieniędzy i pracy (codzienna pielęgnacja twarzy itd itd.) Jak tylko pojawił się trądzik,
@konopia_bolszewicka: współczuję, nie wiem jak długo się leczysz, ale tak jak pisałam - leczenie trwa miesiącami, a często latami, to jest choroba przewlekła i jedno opakowanie leku nie załatwi sprawy. Ja leczyłam trądzik kilka lat, ale nie przerywałam kuracji i tylko raz podczas tych kilku lat zmieniłam lekarza, bo mój nie był dostępny. Nowy lekarz przepisywał to samo. W końcu w tym roku w styczniu moja cera była na tyle ok,
@konopia_bolszewicka:

Nie mialem tego typu problemow jak ponizej, a leczylem sie ponad rok izotekiem i mi morde uratowal

-znaczne obniżenie testosteronu i pozostałych męskich hormonów
- trwałe problemy z erekcją
- zniszczone stawy