Wpis z mikrobloga

XD (bo pewnie ma 10 lat i nie pamięta)


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Mam 40 lat i doskonale pamiętam rządy PO. I mogę powiedzieć z całą stanowczością, że to co się wtedy działo to był raj w porównaniu z obecnymi czasami.
  • Odpowiedz
@Abaddon84: PiS i PO przesuwaly granice bezczelnosci obserwując reakcję Polaków. PiS wygral tylko dlatego ze przekupil polakow 500plus i innymi benefitami, a kiedy PO wygra bo tak niedlugo bedzie to bedzie dymal polaków bardziej niz PiS obecnie tak jak PiS dyma bardziej niz PO kiedys a dlaczego? Bo bedą wiedzieli, ze mogą. Mozesz sie z tego smiac ale ze stonogi tez sie smiali z tego jak mówil ze PiS wydyma
  • Odpowiedz
I mogę powiedzieć z całą stanowczością, że to co się wtedy działo to był raj


@mayek: RAJ:

- bezrobocie dwu cyfrowe
- minimalna 1200zł
  • Odpowiedz
@MisterTwister: co do wygranej PiS to raczej zaczęło się od Dudy i haseł "Polska w ruinie". Duda świetnie wyczuł nastroje Polaków i ich niezadowolenie z działań PO, a właściciel brak jakichkolwiek działań. PiS wygrał wybory parlamentarne, dzięki sprzeciwowi w sprawie uchodźców, nieudolności Ewy Kopacz na stanowisku premiera i taśmom. Pisanie o przekupieniu benefitami to raczej powierzchowna ocena, oderwana od tamtejszych czasów.
  • Odpowiedz
RAJ:


@PoIand: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Raj w porównaniu z obecnymi czasami.
To że był światowy kryzys i nie było takiego prosperity to nie wina PO. To że teraz drukujemy pieniądze by rozdawać patologii, a dług rośnie najszybciej w historii to wina pis.
I nie pisz, że nie jesteś pisowskim trollem, bo nim jesteś. Tylko wymyśliłeś sobie "sprytny" kamuflaż w postaci pis, po- jedno zło. Ale jakimś dziwnym trafem o
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Pamiętam jeszcze rządy SLD.

Jak najbardziej PO było jak na polskie warunki bardzo dobrą partią i tylko bezmózgi lub dzieci nie pamiętające poprzednich rządów PiS mogły być w 2015 ucieszone ze zwycięstwa PiSu.
  • Odpowiedz