Wpis z mikrobloga

@Kempes: Jeszcze nikt nie odpowiedział mi dlaczego sytuacja w której chłopak poznaje dziewczynę na wiejskiej dyskotece, po czym tego wieczoru zapładnia w toalecie remizy, biorą ślub "bo co ludzie powiedzą" zanim dzidziuś przyjdzie na świat chociaż ani się nie kochają ani nawet zbytnio nie znają i to jest uświęcony związek małżeński, ale udzielenie ślubu kochającej się parze tej samej płci narusza świętość małżeństwa. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Phyrexia: bo pam buk będzie smutny, bo ojciec tak robił, dziad tak robił to i jak tam zrobię jak i z miliona innych powodów. Często tacy ludzie też się po prostu uginają pod presją społeczeństwa. Niemniej żaden powód nie jest dobry, by brać ślub tylko ze względu na bombelka
  • Odpowiedz
@Intellectually_superior: wiem że dla konserwowych łbów to może być rocket science, ale małżeństwo to konstrukt prawny, ludzie umawiają się żeby dane rozwiązanie prawne nazwać małżeństwem i nie ma żadnego powodu dla którego miałoby się ograniczać do osób różnych płci.
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: Wiem że szafowanie pojęciem "konstrukt" to typowy dla lewackich inwalidów umysłowych sposób przepychania swoich racji, ale pragnę tylko zauwazyć, że jeśli przez tysiące lat ludzie nie stworzyli instytucji małżeństw gejów, to ograniczenie do osób różnej płci jest jednak uzasadnione.
  • Odpowiedz
@Intellectually_superior: Nie wiem skąd u polskich ułomków ciągle posiłkowanie się mitycznym lewactwem, bo za granicą dla prawicowców związki homoseksualne są od długiego czasu czymś normalnym np. to brytysjkie konserwy je wprowadziły u siebie - jak spodnie u kobiet czy wspólne przedziały dla innych ras.
Ciekawe czy też tak zażarcie walczysz z prawem do głosowania dla kobiet czy możliwością wzięcia rozwodu.
  • Odpowiedz