Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób, które pracują w pełni zdalnie:
Faktycznie skupiacie się w pełni na pracy przez 8h tak jak w normalnych warunkach w biurze czy raczej w domu trochę luzujecie? #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arielx ja tam lubię to co robię więc zazwyczaj z przyjemnością pracuję. staram się tylko robić przerwę raz na godzinę tak na 5 minut i wstaję z fotela.
Ale ja pracuję na ¾ etatu
  • Odpowiedz
@Arielx: ja pracowałem już przez pandemią przez 2 lata, 3x w tyg. zdalnie....branża IT.

Jak mam być szczery .. to robota i tak musi być zrobiona .. jedyne co to nie trzeba tych ryj których nie lubisz oglądać.. a tak nie ma wielkiego znaczenia w czasie trwania pracy.

Oczywiście ogromnym plusem jest brak dojazdów... i np. zaczynasz prace o 8.. a wstajesz 7:55 gdy masz dzień zdalny ( ͡°
  • Odpowiedz
@Arielx: Mam idealny pogląd jak @huruk91: , idealny układ to taki hybrydowy i na szczęście taki wchodzi u mnie w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do bycia skupionym przez 8 godzin - ja jestem skupiona bardziej w HO niż w biurze. W biurze to zawsze ktoś przychodzi, zagaduje, a bla bla chodź na kawkę, ooo urodzinowe ciasto tu mam itd. Z 8 godzin
  • Odpowiedz
@tusiatko: u mnie to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) w firmie obyczajówka, pierdoły i bajery czasami ważniejsze niz praca i finalnie czystej pracy wychodzi 6h...czasem nawet 5... w w domu mieszkam sam i chyba nawet bardziej jestem produktywny during home office then office work.
  • Odpowiedz
@huruk91: Na HO problem tylko taki, że człowiek przestaje oddzielać pracę od domu. Ja pracuję po trochu w każdym pomieszczeniu w domu, zależy jak pasuje, niebieski też pracuje z domu, więc jestem „wszędzie w pracy”. Widzę, że to powoli ma wpływ na mnie i trzeba by było to zmienić. Poza tym takie wycieczki 2 razy w tygodniu do biura to chyba nawet coś fajnego ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz