Wpis z mikrobloga

Kiedyś żyłem złudzeniem, że to my jesteśmy tym nowym wspaniałym pokoleniem. Za wszystko winiłem stary system i starą mentalność. Nastawienie na branie i ściąganie na dół ludzi odnoszących sukcesy. Wraz z wiekiem i doświadczeniem człowiek dochodzić do pewnych kwestii. My Polacy mamy to zapisane już w genach. Poza marginesem wartościowych ludzi. Chce zmienić tą mentalność, chce zmieniać ludzi, ale czy jedna jednostka może zmienić całe społeczeństwo polskie?

#gorzkiezale #oswiadczenie #szulers #zmieniamswiat #zmieniamentalnosc
  • 9
@dzikiwonsz: Zmieniałem i zmieniać będę jednak przez stracenie anonimowości w internecie i moimi wpisami dotyczących tagu noffapchallenge straciłem wizerunek i teraz jest niezwykle ciężko.
@Szulers: Musisz odbudować, albo nie tracić anonimowości w internetach, po to są wypoki i inne takie stronki, żeby przynajmniej zalążek anonimowości mieć i móc na nim robić głupoty. Nie zmienisz społeczeństwa bez wielkiej inicjatywy, bez planów. Zmieniaj dalej otoczenia, pracuj nad sobą, nawet jak nie zrobisz nic na skalę państwa to już możesz zrobić coś na skalę własnej rodziny/klatki/bloku/sąsiedztwa/znajomych. Tak według mnie budować się powinno takie inicjatywy. Nie widzę możliwości zmian