Wpis z mikrobloga

#multimedia #telewizja #internet #przegryw
Czołem mirki czy macie jakiś patent na wydobycie dobrej oferty na przedłużenie od multimedia?
Dzwoni babka że się umowa kończy mówię spoko ,nie ma problemu jaka ofertę pani ma ,a ta mi wyjeżdża z ofertą o 15 zł droższa Ktoś ma doświadczenie w negocjacjach? podpowie coś?
  • 7
@sayinn mialem vectre 150mb za 50zl, pod koniec umowy 2 razy próbowali mi dać szybszy z dopłatą 10-15zl, podziekowalem. w końcu z jakiejś innej lokalizacji zadzwonili, dostałem za 40zeta(zniżka z efaktura, terminowe wplaty) neta 300mb
@e500v u mnie jest też Vectra ale mówią że miesiąc karencji musi być żeby z Vectra podpisać,a co w przypadku gdy np wyprowadzam się z mieszkania wchodzi ktoś nowy to też musi miesiąc czekać ,tak wnioskuje z ich Gadki
@Ajlson ale mi nie potrzebny net szybszy mam 160mb nawet tego nie używamy bo nie mamy kompa w domu sam telewizor+telefon :P oni chcieli mi zmniejszyć pakiet neta i tak faktura by wzrosła o 15 czy 20
@sayinn: a nie przechodzi wtedy umowa na czas nieokreślony? ja przez 2 miesiące płaciłem normalnie rachunek (już po umowie 2 letniej). jak były promocje "dla nowych klientów" to właśnie mieli zastrzeżenie, że 3 miesiące musiałeś nie mieć usługi, lub jakąś nową domówić (chcieli mi telewizje wepchać).